Záleská divadelná púť 2018

10.08.2018 Autor: Danka, Foto: FB
Termín: 25.08.2018 a ďalšie Mesto:Zálesie Zdroj:stránka organizátora

zalesie

Navštívte Záleskú divadelnú púť - medzinárodný festival divadla pre deti, ktorý sa koná 24. a 25. augusta 2018. 


Tento rok sa môžete tešiť na detské divadlá Sacra Circus, Aventyr, Harry Teáter, tanečné workshopy, 3T, Teatro Tatro, Cirk Biz Art, kapely Medial Banana, Bad Karma Boy, Mila Kráľa s Barborou Švidraňovou, Funny Fellows s Ankou Šiškovou, Genius Locci a mnohých ďalších skvelých umelcov.

Tento rok sa zároveň bude pred Záleskou divadelnou púťou konať 22. augusta i podujatie "1968 - DEŇ PO" a 23. augusta premietanie filmu "Môj posledný vojak" a "Válek" . 


  • Piatok- 24. augusta 2018
    Divadelný kút 
    16.00 Funny Fellows otvorenie 
    17.00 Mačka Strakatá – Hanička a Murko / Maringotka / 
    18.00 Pingu – Bilbocompagnie / Maringotka 
    19.00 Sacra Circus – Pán Bonobo / Maringotka / 
    20.00 Aventyr – Líščí Víla / Šapitó / 
    20.00 Teatro Tatro – Stalker / Odchod eskorty do zóny od kostola / 
    17.30 Žonglér 
    20.30 Žonglér 

    Hudobný kút
    18.00 Hotel Peter
    19.00 Genius Locci
    20.00 Hviezda
    21.00 Medial Banana
    22.00 Ručekovci
    23.00 Captain Slice

  • Sobota- 25. augusta 2018
    Divadelný kút 
    10.00 Bubnovačka 
    11.00 Divadlo na Rázcestí – Statočný cínový vojačik / Šapitó /
    12.00 Harry Teáter – Fónka a Tónka / Maringotka /
    13.00 Divadlo na vysokej nohe – Vraždy na Elsinore / Pod stromom /
    14.00 Martin Sochor – Robinson Crusoe / Maringotka / 
    15.00 Nové divadlo – Cisárove nové šaty / Šapitó / 
    16.00 Divadlo na vysokej nohe – Panoptikum hrôzy / Park / 
    17.00 Divadlo z Písku – Wings / Maringotka / 
    18.00 Divadlo na Rázcestí – Psíček a mačička / Šapitó /
    19.00 Cirk Biz Art – Cabaret de cirque nouveau mais a l’ancienne / Šapitó / 
    20.00 Teatro Tatro – Stalker / Odchod eskorty do zóny od kostola / 
    21.00 Shamaniac – Ohňová šou / Park /
    17.30 Žonglér 
    20.30 Žonglér 

    Hudobný kút
    14.00 sestry Morongové – tanečný workshop pre deti
    15.00 Funny Fellows a Anka Šišková
    16.00 Tanečný dom – Urban Tancovačka
    17.00 Geišbergovci + Eva Pavlíková
    18.00 Milo Kráľ Band a Barbora Švidráňová
    19.00 Mikulčík spieva Válka
    20.00 Tanečný dom + Gypsy Band Lomnické Čháve – tanečná zábava
    21.00 Bad Karma Boy
    22.00 3T
    23.00 X-Band

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár