Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Vodný park Bešeňová ponúka oddych a zábavu aj počas letnej sezóny
Navštíviť Bešeňovú sa oplatí aj počas leta. Bohatý program počas celého dňa čaká pre malých, ale aj veľkých.
Pre deti sú pripravené rôzne súťaže, hry, minidisco, tvorivé dielne alebo aquagym v bazénoch. Samozrejme zapojiť sa môžu aj dospelý. Pre nich však máme niečo špeciálne - saunové rituály.
Zrelaxujte a zahrejte svoje telo počas saunových rituálov. Užiť si môžte napríklad muzikoterapiu, bylinkové aromaterapie, peelingové procedúry, show rituály alebo novinku zimy metličkovanie. Vaše telo počas saunových rituálov nielenže dokonale zrelaxuje, ale aj vyplaví škodlivé látky z tela preč. Okrem toho sauny slúžia ako skvelá prevencia voči chorobám.
A počas víkendov sme pre vás pripravili špeciálnych hostí v rámci LETO V POHYBE.
Animácie prebiehajú počas celého leta a obávať sa nemusíte ani zlého počasia.
Už stačí len zbaliť plavky a uterák a hurááá na Liptov do Pohodovej Bešeňovej.
Tešíme sa na Vás.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
11.05.2025, 09:02
To je ale sprostý komentár, mali ste im to povedať, ja tam chodím pravidelne a dievčatá sa snažia, aby zákazníci dostali to čo potrebujú, veľmi milé čašníčky aj majiteľky, vymýšľajú aj programy - a áno sú platené.
7 Eur / hodina ako v iných kvalitných centrách, ktoré sú urobené na mieru za veľa tisíc eur.
snažia sa mať aj tovar prispôsobený detičkám, plienky atď... vybavili parking aj.
Radšej chodte do avionu za 3 eur voda plast v kaviarni vedla detského minicentra kde je 200 detí na hlave alebo si doneste vlastnú vodu... lebo
08.05.2025, 21:23
Bunny day v Bunny Kids CaféZuzana
Pekný kútik v Bratislave, no zarazilo ma, že keď som si objednala banánový chlebík, slečna mi priniesla nakrivo odkrojený kúsok hrúbky asi 1cm na jednej strane a 0,6 mm na druhej strane. Šetria, kde sa dá, koláč bol odstáty, mascarpone krém na nom zoschnutý. Videli sme, ale už sa sem nevrátime. Za 2 hodinovú návštevu sme tam nechali 25 eur, pričom sme si dali jeden čaj, jedno kapučíno a už spomínaný zoschnutý banánový chlebík.
22.04.2025, 12:34
Vedeli ste? Počas víkendov môžete v Bratislave s rodinou cestovať MHD za cenu 1 lístkaMichal
Mozem poprosit link na stranke dpb, kde je tato vikendova akcia popisana? Dakujem
14.04.2025, 00:04
Letný tábor SunnyGAMESZuzana
Super tábor a animátori. Deti tam majú veľa aktivít a nenudia sa tam. Dcéra bola aj v inom tábore od iných cestoviek a tam sa jej nepáčilo. CK Slniečko odporúčame.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár