Kolping Hotel**** Spa & Family Resort

Autor: Martanka, Foto: kolping.hotel.hu
Adresa:H-8394 Alsópáhok-Hévíz, Fő út 120. Telefón:(+36) 83 344 143 E-mail:sales@kolping.hotel.hu www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Veľká rodinná dovolenka = ČAKANIE NA ZÁZRAK!

Každý člen rodiny by si rád užil oddych, čas len pre seba, nové zážitky ale i spoločne strávený čas s rodinou. V štvorhviezdičkovom Hoteli Kolping - len 2 hodiny cesty z Bratislavy - sa to dá zrealizovať ľahko:

  • pohodlie domova, zariadenie priateľské k deťom
  • bohaté raňajky a večera, pre prieberčivé dieťa aj pre dospelého s potravinovou intoleranciou
  • voda, voda, voda – pre batoľatá je bezpečná, pre škôlkara je zážitkom, pre mamu je masážou, pre otca na plávanie
  • programy, voľnosť pre deti, voľný čas pre rodičov

csaladbarat kolping hotel

Rozhliadnime sa, čo všetko sa tu dá robiť! Hop, dieťa sa už v doprovode vychovávateliek zapojilo do tvorivých dielní. A čo my? Poponáhľajme sa, začína sa kvíz. Ešte šťastie, že motokáry fungujú aj poobede, takže teraz si môžeme vyskúšať lukostreľbu. Počas obeda medzi polievkou a hlavným chodom študujeme rozpis programov. Hra Hľadanie pokladu, vodný kôš na plavárni, lanová dráha, hra v prírode.

erdei kalandpark kotelpalya

Poobedný program plánujú deti už samostatne: „Mami, radšej s tetou vychovávateľkou!” – odháňa ma menší, druhý uteká za animátorom, nemá čas sa mi ani pozdraviť. Mrkneme na seba, aj bez slov myslíme na to isté, a o niekoľko minút už oddychujeme v rezorte pokojného wellnessu. Takmer znovuzrodený zozbierame deti, tie nám na striedačku rozprávajú svoje zážitky. Zastavíme sa pri detských ihriskách, kde trampolínu samozrejme nemôžeme vynechať. Počas večere nám po rozume chodia programy na ďalší deň, avšak predtým nás ešte čaká večerný program: dnes to bude zábava s klaunom, zajtra večer nenapodobiteľná Bobó Party.

elmenyfurdo babapancsolo bababarat

Že to bolo dosť aj prečítať, nieže zažiť? Najlepšie na celom je to, že si každý svoj program zostavuje podľa nálady. My všetko zorganizujeme, je už len na Vás, čo si vyberiete! Túžite po dobrodružstvách? Tak sa do toho pustite! Ak na ne náladu nemáte, jednoducho relaxujte niekoľko hodín na ležadle pri bazéne!

>> Viac na : https://kolping.hotel.hu/en, https://kolping.hotel.hu/de

Mapa: N 46° 46′ 29″ E 17° 10′ 14″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované