22. 10. 2021 Sergej 21°C Oblačno

Kolping Hotel**** Spa & Family Resort

Autor: MS, Foto: kolping.hotel.hu
Adresa:H-8394 Alsópáhok-Hévíz, Fő út 120. Telefón:(+36) 83 344 143 E-mail:sales@kolping.hotel.hu www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Rodinám z lásky - Hotel Kolping celoročne

Letom sa končia len školské prázdniny, ale rodinné dobrodružstvá nie! Príjemné jesenné počasie je vynikajúcou voľbou na príjemný odpočinok. Zábavné a vývojové programy zážitkového centra štvorhviezdičkového hotela Kolping  zvádzajú na bezstarostný oddych celý rok – len 2 hodiny cesty z Bratislavy.

csaladbarat kolping hotel

V rodinných apartmánoch môžu mať deti vlastnú, útulnú izbu. Navyše u nás aj do reštaurácie vedie šmykľavka! Pre bábätká môžu rodičia vyberať jedlo zo samostatného bufetu, ale nemôžu chýbať ani najobľúbenejšie jedlá detí a personál je pripravený aj na tých, ktorý majú potravinovú alergiu.

erdei kalandpark kotelpalya

S väčšími deťmi prichádzajú do úvahy len víkendy alebo dlhšie prázdniny? Školákov za pár minút prepneme do oddychového „režimu”. Rozvrh hodín nahradíme širokým výberom program, každý člen rodiny si podľa vlastného záujmu môže vybrať: jazdenie na motokárovej dráhe, tvorbu na remeselníckych programoch, bitky vodnou pištoľou na vodnom ihrisku, a po tom všetkom hra v zážitkových bazénoch.

kh

Je aj menší súrodenec v rodine? V krajine Bobó sme pre najmenších pripravili viac miestností v ríše hračiek, kde sa môžu v bezpečí hrať. Obrovské množstvo hračiek a kreatívne programy organizované učiteľkami materských škôl aj v nepriaznivom počasí zabavia detičky. Najväčšou vychytávkou je, samozrejme, dvojposchodový hrad plný rôznych hračiek, kde po absolvovaní prekážok je najväčšou odmenou veľká šmykľavka rovno do bazéna naplneného loptami.

Vďaka kvalifikovanému dohľadu nad deťmi aj rodičom zostane čas strávený vo dvojici. Rodičia môžu stráviť čas v tichom wellnesse alebo na masáži pre páry. Po zaslúženom odpočinku sa budú môcť vrátiť k rodinným zážitkom s obnovenou silou.

Mapa: N 46° 46′ 29″ E 17° 10′ 14″

Mapa sa nahráva...

Napíšte komentár