Máša a medveď na ľade 2018

20.11.2017 Autor: Danka, Foto: FB
Termín: 10.11.2018 Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora

masaamedved

Roztomilú Mášu a medveďa zo známej animovanej rozprávky poznajú deti už takmer na celom svete! Po úspešnom svetovom turné ľadovej šou, vytvorenej na motívy známej ruskej rozprávky, sa opäť vráti na Slovensko! 


Všetci tí, ktorí ste nemali zatiaľ možnosť zažiť veselé dobrodružstvá s Mášou, medveďom a ich kamarátmi, sa môžete tešiť na novembrové predstavenia v Bratislave v roku 2018. Predchádzajúce predstavenia len v hlavnom meste videlo viac ako 45.000 ľudí! No šou Máša a medveď na ľade, ktorá je v slovenskej produkcii, sa divákom predstavila v rámci turné už vo viacerých mestách na Slovensku a v Českej republike. Pre veľký úspech sa rozhodli prekročiť v roku 2017 hranice domácej krajiny a vyraziť na celosvetové turné.

Šou, ktorú budete môcť zažiť v sobotu 10.11.2018  od 13.30 do 15.10 hod. v Bratislave, je mimoriadne obľúbená nielen vďaka nezbednej Máši, ale predovšetkým vďaka autentickým zážitkom, ktoré ponúka, a ktoré si každý divák zo šou odnáša. Celý príbeh je spracovaný precízne a do posledných detailov. Spája divadlo, hudobné umenie, krasokorčuľovanie. Veselá a chytľavá hudba spolu s krásnymi umeleckými výkonmi vás vtiahnu do rozprávkového deja a stanete sa tak jeho súčasťou. 

Vstupenky si môžete zakúpiť TU.

Cena vstupeniek: už od 19 €
Miesto: aréna Ondreja Nepela, Odbojárov 9

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár