04. 12. 2022 Barbora 8°C Polooblačno

37 tipov na darčeky pre deti na Vianoce, ktoré si zamilujú

Autor: MS, Foto: stránky jednotlivých produktov, V spolupráci

Tipy na vianocne darceky pre deti 1

Najkrajšie sviatky v roku sa nám pomaličky blížia a už mnohí určite premýšľate, čím by ste potešili deti. Pripravili sme pre vás prvé tipy na vianočné darčeky, ktoré si určite zamilujú. A prinesieme ich omnoho viac! Postupne tu nájdete až 37 tipov na vianočné darčeky, ktoré budeme pridávať vždy každý týždeň až do Vianoc! 
Dúfame, že tu aj tento rok nájdete inšpiráciu a vyberiete pre deti niečo, čo im urobí radosť!

Darčekový poukaz na pobyt v Podbanskom

Vianocne tipy 4Tip na darček pre deti a celú rodinu
Odporúčaný vek:
 od 0+
Určené pre: všetkých

Wellness pobyt na Podbanskom ako darček pod stromček? Jasné! Darujte svojim blízkym oddych a nezabudnuteľný zážitok. Vyberte si z ponuky akciových pobytov obľúbeného Grand hotela Permon a hotela Pieris a venujte darček, ktorý každého poteší. Darčekové poukazy teraz s platnosťou až 1,5 roka. Výnimočný pobyt na Podbanskom s wellness priamo pod Kriváňom stojí za to! Zažite "miesto, kde najlepšie vypnete".

Kúpite na www.podbanskeresort.sk


MUFFIK Set ortopedických podláh

Vianocne tipy 3Tip na darček pre deti
Odporúčaný vek:
 od 2 rokov
Určené pre: dievčatá aj chlapec

MUFFIK puzzle pomáhajú deťom rozvíjať chôdzu, správne držať telo, ale tiež napríklad rozvíjať fantáziu a predstavivosť. Pomáhajú s už vzniknutými problémami, ako napríklad oslabený stred tela, vtáčanie špičiek či prepadnutá klenba. Slúžia ako skvelý doplnok k práci fyzioterapeutov, pretože deti ich milujú a k cvičeniu s MUFFIKY nie je potrebné ich nútiť. Set Medium 2 predstavuje spojenie mäkkého i tvrdého povrchu v ideálnej súhre. Mäkké podlahy slúžia k jemnejšej stimulácii, prebudeniu a masáži chodidiel. Poskytujú úľavu unaveným chodidlám a aktivujú nepoužívané svaly. Tvrdé povrchy pomáhajú k zahriatiu nôh, zintenzívneniu pocitov z chôdze po podlahách, posilňujú svaly a zpevňujú ochabnuté členky. Pre zpevnenie stredu tela, pre lepšiu rovnováhu a celkovú stabilitu je vhodná podlaha Klády. Celkovo ide teda o vyváženú kombináciu dielov, ktoré splnia vaše očakávania.

Kúpite na muffik.cz


Štartovacia sada Pandora

Vianocne tipy 5Tip na darček pre teenegerov
Odporúčaný vek: 12+
Určené pre: dievčatá 

Potešte svoju tínedžerku prvým šperkom z kolekcia Pandora. Náramky Pandora sú u dievčat veľmi obľúbené, nakoľko si pomocou príveskov môžu postupne vytvoriť svoj jedinečný náramok.  Ak ešte náramok nevlastníte, využite možnosť nákupu štartovacej sady - náramku a až 2 príveskov a získate 20% zľavu na celý set. Darčekom určite potešíte všetky parádnice.

Kúpite na sofia.sk


Vianočné pyžamko pre deti

Vianocne tipy 6Tip na darček pre školákov aj škôlkarov
Odporúčaný vek:
 od 6 rokov
Určené pre: dievčatá

Vianočné pyžamo skrátka musí byť. A ak nie vianočné, akékoľvek nové pyžamo s obľúbenou rozprávkovou postavičkou deti určite poteší a do postieľky pôjdu s radosťou. Pyžamo zn. Mayoral je zložený z 99% Bavlna, 1% Elastan.

Kúpite tu


Projektor nočnej oblohy s bielym šumom a senzorom plaču

Vianocne tipy 7Tip na darček pre najmenších
Odporúčaný vek:
 od 0+ rokov
Určené pre: dievčatá aj chlapcov

Projektor vytvára na strope krásnu hviezdnu oblohu, ktorá pomáha dieťaťu pri zaspávaní. Hviezdičky pomaly menia farbu, a zároveň je možné stopnúť si aj svoju obľúbenú farbu. Prehráva jemnú uspávanku, alebo biely šum, ktorý upokojí dieťa a pomôže mu zaspať. Po 22 minútach sa projektor automaticky vypne, a zapne sa ak začne dieťa plakať vďaka senzoru plaču.

Kúpite tu


Detské rastúce lyže McKinley Team 7 / Sweety

Vianocne tipy 8Tip na darček pre školákov aj škôlkarov
Odporúčaný vek:
 od 3 rokov
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Detské lyže vyrobené technológiou, ktorá umožňuje neprekonateľnú manévrovateľnosť a ponúka väčšiu flexibilitu za každých snehových podmienok. Majú konštrukciu 3D POWER CAP, ktorá prispieva k nízkej celkovej hmotnosti lyže a tiež optimalizuje vlastnosti lyže. V sete s viazaním, na výber z troch farebných modelov. V službe detské rastúce lyže, kúpite detské lyže (do 140 cm) a zaplatíte nepatrný príplatok, iba 10 €. Do dvoch rokov si potom prídete pre nový model (do 150 cm) iba za neuveriteľných 25 €.

Rastúce lyže kúpite tu


Špičková ochrana pred nástrahami online sveta

Vianocne tipy 6Tip na darček pre deti
Odporúčaný vek:
 1+
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Trávi vaše dieťa rado čas za obrazovkou? Digitálne zariadenia neposkytujú deťom iba zábavu, ale pomáhajú im rozvíjať užitočné zručnosti, ako napríklad kreativitu, tímovú spoluprácu či cudzie jazyky. Na druhej strane, online svet skrýva množstvo nástrah a pri neopatrnom zaobchádzaní môžu vaše ratolesti ľahko stiahnuť do zariadenia malvér či odovzdať útočníkom citlivé údaje. Uistite sa, že vaše deti sú za obrazovkou v bezpečí. Pokročilé riešenie ESET Internet Security ich ochráni pred všetkými druhmi hrozieb. Špičkový bezpečnostný softvér od slovenskej firmy poskytuje okrem legendárnej antivírusovej ochrany aj praktické funkcie ako rodičovskú kontrolu, ochranu webkamery či strážcu Wi-Fi siete.

Kúpite na stránke ESET


Detská prilba KELLYS 

Vianocne tipy 3

Tip na darček pre škôlkarov
Odporúčaný vek:
 od 2 rokov
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Detská prilba KELLYS ACEY WASPER je štýlová a odolná detská prilba určená pre najmenších jazdcov vyrobená techlológiou vstrekovania In Mold. Acey drží pevne na hlave vďaka upínaciemu systému s veľkým nastavovacím kolečkom, ktoré je ľahko prístupné aj pre rodičov. Príjemná je antibakteriálna výstelka a zvýšená bezpečnosť jazdca je zabezpečená pomocou reflexných prvkov a výrazných farieb.

Prilbu kúpite tu


Darčekové poukážky do Enjoy it Centra

Vianocne tipy 9Tip na darček pre deti
Odporúčaný vek:
 od 1+
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Zážitok! To je ono! Ak neviete, čo darovať, darujte skákanie v trampolínovom parku Jump Arena, zábavu v detskom centre KidsHouse alebo hry v Laser Zone v Bratislave. A ak sa neviete rozhodnúť, nová VIP poukážka zahŕňa celodenný zážitok. Dospelí oddychujú, deti sa zabávajú. Alebo naopak?
Potešte darčekovým balíčkom alebo darčekovou poukážkou a vytvorte si spoločné spomienky. Objednávky sa realizujú cez e-mail: info@jumparena.sk

Viac informácii o poukážke TU.  


Smart hodinky pre deti Canyon Sandy

Vianocne tipy 5Tip na darček pre školákov
Odporúčaný vek:
 od 6 rokov
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Hodinky Sandy sú vybavené všetkými funkciami potrebnými na sledovanie vášho dieťaťa - lokalizáciu, tiesňové volania, tlačidlo SOS a ďalšími. Vložte do hodiniek 2G SIM kartu a začnite získavať informácie o presnej lokalizácii Vášho dieťaťa na vašom smartfóne prostredníctvom appky Canyon Life. Vďaka GPS senzoru dokážete lokalizovať vaše dieťa s presnosťou až na 5m. Navyše sú hodinky vybavené takými dôležitými funkciami, ako sú: SOS tlačidlo, obojsmerné volania, tieché volanie, krokomer, fotoaparát a interaktívne hry. Tieto hodinky sú najlepším riešením pre bezpečnosť vášho dieťaťa v škole, počas vonkajších aktivít a prechádzok.

Hodinky kúpite tu


Odrážadlo novej generácie Kellys Kiru

Vianocne tipy 1Tip na darček pre škôlkarov
Odporúčaný vek:
 od 2 rokov
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Ideálnym darčekom pre deti od dvoch rokov je odrážadlo novej generácie KELLYS KIRU. Rám i vidlica sú vyrobené z ultraľahkej magnéziovej zliatiny, ktorá v porovnaní s tradičným hliníkovým rámom ušetrí až 25% hmotnosti. Tento ultraľahký materiál umožnil vytvoriť odrážadlo s jedinečným dizajnom a dynamickými líniami. Na odrážadle KELLYS KIRU bude vaše dieťa hviezdou na každom ihrisku.

  • ultraľahký rám a vidlica z magnéziovej zliatiny
  • inovatívna geometria s nízko položeným ťažiskom
  • nastaviteľná výška sedadla
  • 12-palcové kolesá s hliníkovými ráfikmi
  • pneumatiky pre maximálne pohodlie a kontrolu
  • ľahko ovládateľná zadná brzda (KIRU RACE)
  • certifikované podľa normy EN 71
  • hmotnosť 4.1kg

Odrážadlo kúpite na store.kellysbike.com


Lano na ťahanie bicykla + ľadvinka 

Vianocny darcek lano na tahanie origosTip na darček pre deti
Odporúčaný vek:
 všetky vekové kategórie
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Lano na ťahanie bicykla predstavuje perfektnú príležitosť, ako si s deťmi užiť naozajstnú horskú cyklistiku. Vďaka nemu sa už nemusíte obávať, že váš malý cyklista nezvládne niektorý z výstupov do kopca – Teraz si môžete jeho váhu rozložiť aj medzi seba a pomôcť mu tak zdolať aj kopce, na ktoré by si ešte možno sám netrúfol. Značka Kids Ride Shotgun predstavuje bezkonkurenčne najkvalitnejšiu a dizajnovo najkrajšiu alternatívu spomedzi ťažných cyklolán s nosnosťou až do 225 kg, takže bez problémov udrží aj väčšie deti v strmých kopcoch a ťažkých terénoch. Teraz navyše vo veľmi výhodnej vianočnej akcii spolu s veselou ľadvinkou na uskladnenie lana zdarma.

Lano s ľadvinkou kúpite na origos.sk


Woody Drevená hra Logik

Vianocny darcek LogikTip na darček pre školákov aj škôlkárov
Odporúčaný vek:
 od 3 rokov
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Logik je skvelá hra na precvičenie logiky a kombinatoriky. Na začiatku hry prvý hráč tajne umiestni ľubovoľnú kombináciu štyroch farebných štipcov do skrytej časti pod hraciu dosku. Druhý hráč sa túto kombináciu snaží uhádnuť tým, že vytvára kombináciu štyroch štipcov postupne v jednotlivých radoch na hracej doske.

Kúpite tu


Detské inline korčule Firefly ILS 520

Vianocny darcek korculeTip na darček pre školákov
Odporúčaný vek:
 od 7 rokov
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Detské kolieskové korčule sú ideálnym spoločníkom pre slnečné a suché dni. Spoľahlivá vnútorná topánka pre optimálne prispôsobenie a pohodlie. Veľkosť korčule nastavíte jednoducho v rozmedzí až 4 konfekčných veľkostí. Takto vám korčule vydržia dlhšie a rýchlo prispôsobíte veľkosť konštrukcie neustále rastúcej nôžke.

Korčule kúpite na intersport.sk


Maľovanie prstíkmi - Príroda a zvieratká

Vianocne tipy 2Tip na darček pre najmenších
Odporúčaný vek:
 od 18 mesiacov
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Kreatívna sada pre najmenších, kedy pomocou prstových farieb vykúzlia krásne farebné obrázky zvieratiek, ktorými si môžu vyzdobiť izbičku alebo potešiť nimi starých rodičov.
Sada obsahuje 4 obrázky zvieratiek a prírody k vyfarbeniu, 4 prstové farby – červenú, ružovú, modrú a žltú s praktickým aplikátorom pre ešte jednoduchšie použitie aj pre tie najmenšie deti. 

Kúpite tu


Drevené sánky rohačky Lion

Vianocny darcek sankyTip na darček pre školákov aj škôlkarov
Odporúčaný vek:
 od 3 rokov
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Tradičnú sánkovačku nič neprekoná! Kvalitné, celodrevené bukové sánky so zahnutým oblúkom, zaručia zimnú zábavu pre celú rodinu. Sedacia plocha je vypletená textilnými nepremokavými popruhmi. Skĺznica a kovové diely sú opatrené protikoróznym lakom. Dĺžka saní je 120 cm.

Sánky kúpite na intersport.sk


Freestyl kolobežka Flax 8.7 Stunt
Vianocne tipy 1

Tip na darček pre školákov 
Odporúčaný vek:
 od 9+
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Freestylová kolobežka predstavuje lákadlo snáď pre každého školáka. Táto kolobežka Flax Stunt je dizajnový kúsok, ideálny na rôzne triky, jazdu po rampe a preskakovanie prekážok. Okrem jazdy do a zo školy ju  tak deti využijú aj pri návšteve skateparku alebo vonku s kamarátmi. Kolobežka je vyrobená z ľahkého, ale odolného hliníkového materiálu, takže je ideálna aj pre menších jazdcov, ktorí ešte nemajú dostatok síl na ťažšie verzie kolobežiek alebo bicyklov.
S kolobežkou Flax Stunt sa budú vaše deti cítiť ako freestyloví jazdci. 

Kolobežku kúpite na origos.sk 


 

Drevené pexeso na senzorické vnímanie a priraďovanie Janod

Vianocne darceky senzoricke pexesoTip na darček pre školákov aj škôlkarov
Odporúčaný vek:
 od 3 rokov
Určené pre: dievčatá aj chlapci

Chceli by ste, aby si vaše dieťa precvičilo pamäť, hmat a slovnú zásobu zdravou a kvalitnou hračkou? Drevené pexeso na senzorické vnímanie a priraďovanie od značky Janod, ktoré nájdete v hračkárstve KIDMANIA.sk bude pre deti skvelým darčekom pre deti od 3 rokov. Ruky sú pri objavovaní sveta veľmi dôležité a hmatové hry rozvíjajú jemnú motoriku, predstavivosť a v neposlednom rade trénujú aj trpezlivosť. S touto hrou je možné hrať sa mnohými spôsobmi. Každý hráč si vyberie jednu kartičku a postupne sa snaží z vrecúška vyťahovať iba predmety, ktoré sú na kartičke. Deti si však pri tejto hre neraz vymyslia aj vlastný štýl hry - požiadajú rodiča, aby jednotlivé drevené kúsky skryl v byte a oni ich potom hľadajú. Alebo si nahádžu všetky kúsky do vrecúška a postupne hádajú, čo držia v ruke. Menšie deti si rozložia jednotlivé kartičky vedľa seba a drevené kúsky postupne ukladajú na kartičky. Rodičia sa s nimi môžu o jednotlivých veciach rozprávať, a tak rozširovať ich slovnú zásobu.  

Drevené pexeso kúpite na kidmania.sk


Zateplená dievčenská sukňa z pružného softshellu

vianocny darcek sukaTip na darček pre školáčky aj škôlkarky
Odporúčaný vek:
 od 4 - 11  rokov
Určené pre: dievčatá

Zateplená dievčenská sukňa z pružného softshellu slovenskej značky ActiveKids je ideálna vonkajšia ochranná vrstva proti chladu, vetru aj miernemu dažďu. Udrží zadok, stehná aj kríže stále v teple. Detská sukňa vydrží dievčatám viac veľkostí. Je rastúca vďaka regulovateľnej gume v páse a predĺženému zadnému dielu sukne. Elastická predná guma v páse s logom kolekcie ActiveGirls je veľmi pohodlná a prispôsobí sa každému brušku a pohybu tela. Detskú sukňu môžete mať zbalenú vždy so sebou a vďaka celorozopínaciemu YKK zipsu ju kedykoľvek obliecť podľa potreby a počasia aj na legíny či nohavice. Našu pohodlnú športovú sukňu "do koča aj do voza" môžete ideálne kombinovať s merino funkčným oblečením. Rovnako sa môžu zladiť maminy so slečnami, pre ktoré máme v ponuke dámsku softshellovú sukňu s praktickým vreckom. Sukňa, ktorá nemôže chýbať v dievčenskom funkčnom šatníku.  Vyrobené v ČR pod značkou ActiveKids v spolupráci s firmou Crawler CZ s.r.o. 

Kúpite na activekids.sk


Detský bicykel 

Vianocne tipy3

Tip na darček pre školákov
Odporúčaný vek:
 od 7 - 11  rokov
Určené pre: chlapci a dievčatá

SUNN TOX 2.4 je dokonalá zmenšenina dospeláckeho horského bicykla, určená pre deti od 7 do 11 rokov. Bicykel je neuveriteľne ľahký aj keď je vyrobený z tých najkvalitnejších a najpevnejších materiálov. Jeho váha deťom veľmi uľahčuje manipuláciu s ním a jazdu celkovo. Vďaka jedinečnému konceptu EVO bicykel rastie spolu s vaším dieťaťom, a tým pádom už vôbec nebudete musieť rok čo rok riešiť výmenu za nový, väčší bicykel.

Kúpite na origos.sk 


Unikátne drevené puzzle CoolArts

Vianocny darcek CoolArtsTip na darček pre školákov
Odporúčaný vek:
 od 14+ rokov
Určené pre: chlapci a dievčatá

CoolArts to nie sú len obyčajné puzzle. Sú čarovné. Svojim prenádherným dizajnom dostanú jednoducho každého. Sú vyrobené z kvalitného dreva na Slovensku a každý jeden dielik ťa zaujme svojim neobvyklým tvarom, ktoré môžu mať podobu zvierať ale aj rôznych predmetov. Keď si naše drevené puzzle poskladáš, vznikne Ti nádherný obraz. Kľudne si ho môžeš vystaviť na stenu. Vytvoríš si tak zaujímavú dekoráciu, ktorá ti originálne skrášli interiér a poteší ťa pri každom pohľade.

Vedel si, že skladanie drevených puzzlí môže byť forma meditácie? Táto činnosť totiž prirodzene motivuje tvoju myseľ spomaliť, upokojiť sa a sústrediť sa len na jednotlivé dieliky a vizualizáciu celkového obrazu, čím spontánne spočinieš v danom momente a úplne vypneš od starostí každodenného života. 
Tak neváhaj a poď s nami objaviť CoolArts, svet neobyčajných puzzlí.

Kúpite na CoolArts.sk


Spoločenská hra pre deti Tiché myšky 

Vianocne tipy2

Tip na darček pre predškolákov
Odporúčaný vek: od 5 rokov
Určené pre: chlapci a dievčatá

Hračkárstvo KIDMANIA.SK, ktoré na trh prináša kvalitné zdravé detské hračky, ponúka lokalizovanú hru Tiché myšky nemeckej značky Haba, ktorá má na slovenskom trhu už niekoľko známych lokalizovaných hier - Ovocný sad a Mňam-mňam Brumík. Spoločenská hra pre deti Tiché myšky je určená pre všetky deti od 5 rokov vyššie. Podporuje sústredenie, jemnú motoriku, šikovnosť a precvičovanie farieb. Hladný myšiak Morris sa snaží po špičkách vkradnúť do hradu, aby si ukradol syrový poklad. Pozor si však musí dávať na zvončeky, ktoré sú na hrade upevnené! Cieľom hry je opatrne zasunúť najviac drevených paličiek do syrového hradu do príslušných farebných otvorov bez toho, aby zazvonil niektorý zo zvončekov. Ak vás hra zaujala, prečítajte si celú recenziu o hre Tiché myšky.

Kúpite na kidmania.sk


Darčekové balenie Jemné pohladenie

Vianocne darceky WeledaTip na darček deti
Odporúčaný vek: 0+
Určené pre: unisex

Potešte seba či svojich blízkych darčekom prírodnej kozmetiky! Balenie obsahuje dva výrobky starostlivosti o detskú pokožku. Upokojujúci dojčenský krém na zadoček, 50 ml a upokojujúce telové mlieko na jemnú pokožku detí,  200 ml  zanechávajú pokožku jemnú, hebkú a bez podráždenia. Balené v recyklovanom papierovom obale. 

Kúpite na mojadm.sk


Mikroskopy pre deti

Vianocne tipy MikroskopTip na darček pre školákov
Odporúčaný vek: 6 -15 rokov
Určené pre: dievčatá, chlapci

Hľadáte darček, ktorý vaše dieťa zabaví aj vzdelá? Našim tipom je mikroskop pre deti. Mikroskop pomôže deťom preniknúť do fascinujúceho mikrosveta, ktorý voľným okom nevidno. Detským mikroskopom iste potešíte všetkých malých nezbedníkov so záujmom o prírodu. Alebo rodičia vzbudia záujem o prírodu práve kúpou mikroskopu. Deti vďaka mikroskopom začnú objavovať náš jedinečný svet na úplne inej úrovni. K dispozícii sú pripravené aj preparáty pod mikroskop. Takže stačí položiť mikroskop na stôl, zaostriť a fascinujúci mikrosvet je na dohľad! Vyberte si aj vy mikroskop pre deti u špecialistov na edukačné hračky.

Mikroskopy pre deti kúpite na Playlab.sk


Darujte zážitok - rodinný poukaz na vyhliadku UFO 

Vianocne tipy ufoTip na darček pre školákov
Odporúčaný vek: od 6+
Určené pre: chlapci a dievčatá

Hovorí sa, že najkrajšie darčeky sú venované zážitky. Doprajte svojim najbližším návštevu Vyhliadkovej veže UFO s kávou, limonádou, čokoládovou tortou alebo prvotriednym koktailom v UFO bare. Dostanete ich e-mailom do pár sekúnd aj s možnosťou personalizovaného venovania a využiť ich môžete 12 mesiacov od ich zakúpenia. Na návštevu "UFA" deti len tak nezabudnú, spomienky im ostanú celý život!

Kúpite na u-f-o.sk


Veselý pastelkovník Happy Mums, omaľovánka a pastelky 

Vianocne tipyTip na darček pre školákov
Odporúčaný vek: od 5+
Určené pre: chlapci a dievčatá

Patria k edukačným pomôckam a pomôžu detičkám potriediť všetky rozhádzané pastelky. Kreslenie, nielen vytvára a rozvíja jemnú motoriku, ale aj pomáha pri zdokonaľovaní koordinácie zraku, pohybov rúk a prispieva k lepšiemu rozvoju mozgovej činnosti. Je to tá najkrajšia a najjednoduchšia hra, činnosť, ktorú môže robiť celá rodina spoločne. Na personalizované stojanky sa dá hĺbkovo vygravírovať násobilka, abeceda, jazyk, básnička, venovanie, odkaz alebo motto.  Dajú sa vyrobiť v rôznych farbách, podľa predstáv. Sú ručne maľovné, vyrobené srdcom a sú pravé slovenské.

Celú ponuku pastelkovníkov nájdete ma stránke www.happymums.sk

Adventný kalendár Tlapková patrola

Vianoce 3Tip na darček pre škôlkarov
Odporúčaný vek: od 3+
Určené pre: chlapci a dievčatá

Potešte deti ešte pred Vianocami nech si radosť z Vianoc užijú naplno! V predvianočnom čase si tak dievčatká a chlapci môžu každý deň otvoriť jedno z 24 okienok. V každom z nich ich čaká malé prekvapenie, ako je kozmetika či príslušenstvo na kúpanie. Obsah kalendára im určite navodí príjemnú predvianočnú atmosféru.

Kúpite na www.4kids.sk


Cestovateľský zápisník pre deti 

Vianoce 4Tip na darček pre školákov
Odporúčaný vek:
 Od 6 - 10 rokov
Určené pre: chlapci a dievčatá

Cestovateľský denník je venovaný malým cestovateľom do 10 rokov a ponúka pre nich množstvo zábavy na cestách za dobrodružstvom.  Cestovateľský denník deti nielen zabaví, ale vďaka nemu sa naučia aj veľa nového. Prináša námety na skúmanie a pozorovanie okolia, rôzne úlohy na riešenie ako aj priestor na vlastné zápisky a kresby. Poslúži aj ako pamätníček, kam si deti môžu nalepiť fotky či rôzne zaujímavé suveníry z ciest ako kvetinku, vstupenku či servítku. Hravo sa zmestí do každého batôžka malého cestovateľa či cestovateľky.  Najlepšia náhrada za tablet či mobil!

Kúpite na eshop.sdetmi.com >>


Svietiace mikroflanelové obliečky

Vianoce 6Tip na darček pre školákov
Odporúčaný vek: -
Určené pre: dievčatá

Zababušte deti  do hrejivých obliečok nech si užijú tie najchladnejšie noci krásne v teple a dokonalom pohodlí. Roztomilý vzor srdiečok a hviezdičiek na ružovom podklade navyše v tme svieti, čo si zamilujú nielen deti, ale všetci členovia vašej rodiny s romantickou dušou.

Hebučký mikroflanel je vďaka svojej hrejivosti ideálny materiál pre chladné zimné noci a rozhodne poteší všetkých malých i veľkých zmrzlíkov. Mikroflanel rýchlo schne, nemusí sa žehliť ani sa nekrčí a je šetrný aj k citlivej pokožke.

Kúpite na www.4home.sk

 

Napíšte komentár