20. 09. 2021 Ľuboslav(a) 18°C Oblačno

37 tipov na darčeky pre deti na Vianoce, ktoré si zamilujú

Autor: Petula , Foto: pexels.com a stránky jednotlivých produktov

Tipy na darceky2017

Najkrajšie sviatky v roku sa nám pomaličky blížia a už mnohí určite premýšľate, čím by ste potešili deti. Opäť sme pre vás pripravili 37 tipov na vianočné darčeky a dúfame, že vás milo potešia a inšpirujú. V našom jedinečnom zozname majú svoje miesto mnohé s prívlastkom slovenské, handmade a výnimočné.


Tak milé mamičky, oteckovia, starí rodičia, tety, ujovia, veríme, že si vyberiete :-)  Myslíte, že by sa naše vianočné tipy niekomu hodili? Tak ich zdieľajte, nech si nájdu svojich čitateľov a tých, ktorým pomôžu pri hľadaní toho správneho darčeka.

Vaša redakcia mamičiek sdetmi.com :-)

Odporúčame si aj tipy na vianočné darčeky podľa veku:

37.tip: GULIČKOVÉ DRÁHY: EITECH A TEIFOC

BeFunky Collage

Odporúčaný vek: od 6 rokov
Určené pre: chlapci a dievčatá

Popis: Pre všetkých milovníkov guličkových dráh sú tu stavebnice Eitech a Teifoc. Postav si dráhu z pálených tehál, či kovových súčiastok, vlož guličku a uži si zbesilú jazdu! Z jednej stavebnice sa dá postaviť viacero modelov, preto zábava s nimi nikdy nekončí!


36.tip: SPOLOČENSKÁ HRA: AKO TO BOLO KEDYSI?

ako to bolo kedysi

Odporúčaný vek: 6+
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Popis: Chcete poznať rodinné príbehy, o ktorých ste ešte nikdy nepočuli? Uchovať si ich v pamäti? Obdarujte svojich blízkych originálnou stolovou hrou "Ako to bolo kedysi?" Hra je nevyčerpateľnou studnicou rodinných zážitkov a zároveň pomáha trénovať pamäť.  Hru so svojim tímom vytvorila Monika Kopřivová, autorka úspešných kníh Babička, rozprávaj a Dedko, rozprávaj.


35.tip: KRESKY: DIZAJNOVÉ DOČASNÉ TETOVAČKY

Kresky kolaz

Odporúčaný vek: 2+
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Popis: Ak máte dcérku zbláznenú do jednorožcov, syna do požiarnikov, či pirátov alebo malú neter do zvieratiek, určite u nás nájdete vhodný motív. Kresky kreslia slovenskí ilustrátori a spolupracujeme s detskými časopismi a vydavateľstvami. To z nich robí ideálny darček pre všetky malé i veľké deti, ktorý nezapadne prachom a nezavadzia. Pokreskujte sa!


34.tip: RODINNÁ DOVOLENKA V APARTMÁNE VO VYSOKÝCH TATRÁCH
APT Mariana

 

Určené pre: celú rodinu

Popis: Ubytovanie v obľúbenom rodinnom apartmáne (4 až 6 osôb)  v lyžiarskom stredisku Nový
Smokovec. Vlastné stravovanie,  bar, recepcia s nepretržitou prevádzkou, úschovňa batožiny a úschovňa lyží.  Relaxačné a fitness centrum priamo v budove. WiFi zdarma na recepcii, aj v apartmáne. Plné vybavenie, vrátane elektrospotrebičov, práčky, chladničky a umývačky riadu.  Parkovanie v samostatnej uzamykateľnej priestrannej garáži bezplatne.

>> Apartmán rezervujete TU<<
Kliknite info aj na FB Dovolenka v Tatrách

 


33.tip: SKLADACIE SANE

Sane collage na stranku

Odporúčaný vek: od 3 rokov
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Takto sa zimná sánkovačka zaručene vydarí! Kvalitné sane, ktoré jednoducho zbalíte do kufra a vezmete k starým rodičom alebo na dovolenku.  Ušetria priestor a ponúknu deťom tú najlepšiu zábavu na svahu :). Takže nasadať a ide sa!


32.tip: Denník malého cestovateľa

baner nas

Zdroj: S detmi.com

Vek: 3+
Určené pre: chlapcov, dievčatá

Popis: Knižka je venovaná malým cestovateľom do 10 rokov a ponúka pre nich množstvo zábavy na cestách za dobrodružstvom. Je to kreatívna knižka, ktorá deti nielen zabaví, ale vďaka ktorej sa naučia aj veľa nového. Deti v nej nájdu miesto na fotografie a suveniry, stránky na plánovanie cesty, miesto na zaznamenanie si zážitkov z cesty. Najlepšia náhrada za tablet či moil :)

>> Knihu Denník malého cestovateľa nájdete TU <<


31.tip: POSTELE PRE DETI, KTORÉ MILO PREKVAPIA

detska postel

Zdroj: detskapostel.com

Odporúčaný vek: 1+
Vhodné pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Chcete potešiť svoje deti a zariadiť im izbu snov? Máme v ponuke postele v tvare autíčka, s detskými motívmi, vyvýšene postele, so zábranou, ale aj  klasické postele pre staršie deti. Detský nábytok v našej ponuke tvorí najširší sortiment na trhu, preto si u nás vyberie skutočne každý.


30.tip: Zápisník na vtipné hlášky našich detí

IMG 0023

Zdroj: sdetmi.com

Odporúčaný vek: 2+
Určené pre:
 maminy a tatinov 

Popis: Knižka „Vtipné hlášky našich detí" je ideálnym pamätníčkom, ktorý sa hodí do každej rodiny a je super darčekom pre všetkých rodičov aj budúcich rodičov. Je to miesto kde si môžete  zaznamenávať výroky, brepty a skomoleniny slov svojich detí, ktoré pobavili vás i vaše okolie. Obsah zápisníka si tvoríte sami, miesto si tam nájdu všetky hlášky vašej rodiny. Ku každému detskému výroku si môžete zapísať meno, vek a miesto kde dieťatko zaperlilo. Hravo postačí na výroky či hlášky všetkých vašich detí. Poteší každú maminu :)

>> Zápisník Vtipné hlášky našich detí kúpite TU <<
Garancia dodania do Vianoc na všetky objednávky zaslané do 20.12.

 

29.tip: GUMA NA SKÁKANIE – SKOČSI
skoc si collage

Odporúčaný vek: 5+
Určené pre: chlapcov/ dievčatá

Popis: Som slovenský výrobok. S láskou ručne vyrobený i balený. Skákanie cez gumu je vynikajúca pohybová aktivita! Pomôžem ti zlepšiť kondičku, posilniť srdce a zlepšiť hrubú motoriku. SkočSi nie je len skákanie, ale aj zábava a kamoši. Som parťák na ihrisko, na párty, piknik, na pláž či dokonca firemný teambuilding.


28.tip: ZÁBAVNÉ VZDELÁVANIE DETÍ The Brainy Band 

kolaz hry

Odporúčaný vek: od 4 do 12 rokov
Vhodné pre: všetky hravé a zvedavé deti a ich rodičov

Popis: Darujte (nie)len zábavu. Čísla, spočítavanie, porovnávanie, násobenie, zlomky, či angličtina? Toto všetko a k tomu kopec zábavy prinášajú vzdelávacie hry The Brainy Band.Deti sa hrajú a ani netušia, že si práve rozvíjajú svoje logické myslenie a matematické zručnosti. The Brainy Band - "Aby matematika nebola strašiakom"

 

Tip na darcek 2


 

27.tip: CD POZITÍVNE ROZPRÁVKY A BÁJKY SPOD BAOBABU

pozitivne kolaz

Odporúčaný vek: 1+
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Popis: Je tu konečne verzia rozprávok vhodná aj pre najmenšie deti. Ide o jedinečné motivačné rozprávky, ktoré v sebe nesú pozitívne posolstvo a robia detský svet krajším. Na audio CD nájdete nie len klasické, ale aj nové rozprávky, ktoré sú pútavo a veselo nahovorené. V bájkach sa aj dozviete, prečo je ťava hrbatá, plameniak ružový, zebry pruhované...


 

26.tip: NÁPADY A RECEPTY ZO ZÁZRAČNÉHO ATELIÉRU

zazracny final orez

Odporúčaný vek: 5+
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Objavte v sebe zručnosť a dajte priestor svojej fantázii! Knižka je určená všetkým dievčatám a chlapcom, ktorí majú chuť zažiť veľké tvorivé dobrodružstvo. Janka a Tomáš zo Zázračného ateliéru v nej vyrábajú hračky, bábky, mňamkové dobrôtky, skrátka, všelijaké krásne veci. Samozrejme, nechýba presný popis, čo budeme potrebovať a ako treba postupovať.


 

25.tip: ŠKOLSKÝ SET REYBAG

sety reybagOdporúčaný vek: 6-7 rokov
Určené pre: chlapci aj dievčatá

 Popis: Školské tašky určené pre prvákov od slovenskej značky ReyBag. Tašky sú najľahšie na trhu (iba 850g!), majú ergonomicky vytvorený chrbát aj reflexné prvky. Školský set pod stromčekov je zaručená radosť pre budúcich prváčikov. Školský set je dostupný v 12 motívoch a teraz za super predvianočnú akciovú cenu.

promo


 

24.tip: MINI ARTIST

miniartist

Odporúčaný vek: 3+
Vhodné pre: chlapcov aj dievčatá

Popis: Mini Artist je jedinečný projekt, ktorý zábavnou formou vedie deti k umeniu a kreativite. Slovenský umelci vytvorili ilustrácie s príbehom, ktorý môže každé dieťa dotvoriť na tričku podľa vlastnej fantázie. Tričká sa stávajú jedinečným umeleckým dielom. Okrem bielych tričiek s farebnými fixami si deti alebo dospelí môžu vyskúšať dokresliť príbeh bielou fixou na tmavé tričko.


 

23.tip: ROZPRÁVKOVÉ DVD SPIEVANKOVO 6 (SPIEVANKOVO A KRÁĽOVNÁ HARMÓNIA)

spievankovo DVDOdporúčaný vek: od 2 rokov
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Popis: Nová rozprávka plná chytľavých pesničiek, obľúbené choreografie, krásne kostýmy a zaujímavé prostredia. Napínavý príbeh o tom, ako Spievanka, Zahrajko a ich detskí pomocníci hľadali stratenú hudbu v každom kúte SPIEVANKOVA. Rozprávka detičky naučí spoznať základné hudobné nástroje a ich typický zvuk v piesni. Rodinný muzikál pre malých aj veľkých divákov.


 

22.tip: CHODIACE HRAČKY

DSC 8713

Odporúčaný vek: 3+
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Popis: Úžasné, pohyblivé, drevené zvieratká chodiace po šikmej drážke si vaše deti zamilujú. Je to nádherná, ručne vyrábaná drevená hračka, ktorá má svoju originálnosť a čaro. Rozvíja motoriku, hmatové a zmyslové schopnosti, tvorivosť, fantáziu... Set obsahuje jednu drážku a dve zvieratká. Každé má svoju cestičku po ktorej schádza. Ktoré bude prvé? Kačička, či hus? :-)

 


 

21.tip: EDUKAČNÁ TOPÁNKA ŠIKULKOVO

Edukac top collage final

Odporúčaný vek: 3+
Určené pre: dievčatá aj chlapcov

Popis: Vyrobená a ručne maľovaná na Slovensku. Praktická hračka a výborná pomôcka na precvičenie jemnej motoriky, s ktorou sa vaše dieťatko naučí samé navliecť a zaviazať šnúrky na topánkach. S hračkou dostanete podrobne rozpracovaný návod na hru od menších detí až po deti vo veku 7 rokov konzultovaný so špeciálnou pedagogičkou. Spoločne s autorskou básničkou je priložený ku každej hračke.

>> Edukačnú topánku kúpite TU << 
Viac ručne robených darčekov nájdete na: http://www.sikulkovo.sk


 

20.tip: CHODIČKY

GZ0A2511Odporúčaný vek: 3+
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Popis: Ten najlepší darček pre Vaše deti! Pri používaní chodičiek dieťa trénuje hlavne koordináciu rúk a nôh. Precvičuje rovnováhu, stabilitu, obratnosť, posilňuje svaly a rozvíja motoriku. Sú prospešné pre správny pohybový rozvoj dieťaťa a to hlavné, je to skvelá zábava :-) Sú vhodné pre už chodiace deti. Veľa radosti z pohybu pre vaše deti .

GZ0A2535


 

19.tip: DREVENÁ ČAJOVÁ SÚPRAVA PASTEL

cajova suprava

Odporúčaný vek: 3+
Určené pre: dievčatá 

Popis: Táto krásna drevená čajová súprava nesmie chýbať v žiadnej detskej kuchynke. V príjemných pastelových farbách sa stane nielen super pomôckou, ale tiež krásnym doplnkom každej detskej izbičky. Súčasťou balenia je drevená tácka, čajník, dve šáločky s podšálkami, lyžičky, čajové vrecúško, dve kocky cukru a úžasná tortička, ktorá sa dá nakrájať pribaleným nožíkom. Pre každú malú princeznú.


 

18.tip: XYLOBA MEZZO

 

obrazek Xyloba

Odporúčaný vek: 5+
Určené pre: chlapcov aj dievčatá 

Popis: Hudobná guľôčková dráha Xyloba poteší či už "staviteľov", ktorí radi konštruujú, tak "skladateľov", ktorí vďaka nej môžu tvoriť vlastné melódie. Môžete si vybrať z niekoľkých veľkostí stavebníc a postupne ich rozširovať. Všetky vysoko kvalitné diely z bukového dreva sú kompatibilné. Xyloba podporuje motoriku, predstavivosť a ponúka takmer neobmedzené varianty na zostavenie.

 


 

17.tip: ROZPRÁVKOVÉ DETSKÉ OBLIEČKY

ltOdporúčaný vek: od 0 rokov 
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Popis: Veselé detské obliečky do postieľky, potešia všetkých malých spachtošov. Najmenšie dievčatká a chlapci sa môžu tešiť na príjemný materiál bavlny a krásne rozprávkové motívy, ktoré ich budú sprevádzať do ríše snov. Rozmer 90x130cm, vankúš 45x60 cm. Druhá strana obliečok má odlišný vzor. Zapínanie na zips.16.tip: KINOPTIK – ROBOTI

kinoptikOdporúčaný vek: od 6 rokov
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Popis:  Hračka Kinoptik je inšpirovaná starou technikou z počiatkov kinematografie. Je založená na optickom klame. Keď sa na čiarkované obrázky položí rovnako čiarkovaná fólia a posúva sa do strán, vzniká efekt pohybu. Hra obsahuje 58 dielov s magnetickým uchytením. Z nich možno poskladať rôznych robotov, ktorí zázračne ožívajú.

 


 

15.tip: IKAMIGO® MINI

collage miniOdporúčaný vek: od 3 do 199 rokov 
Určené pre: chlapcov aj dievčatá 

Popis: Aj vy rozmýšľate nad tým, čo zobrať na cesty alebo dovolenku pre deti na hranie? Mamička zo Slovenska vyriešila tento problém za nás. Kreatívna stavebnica IKAMIGO® MINI je na to ako stvorená. Zoberte si stavebnicu so sebou, aby vám ubehla cesta alebo aby ste sa s deťmi zabavili, ak Vás zastihne škaredé počasie. Poskladajte, zlepte a dotvorte.


 

14.tip: LITTLEBITS - Základná sada

 

littlebits

Odporúčaný vek: 8+ rokov
Určené pre: všetky vynaliezavé hlavičky

Popis: Chcete experimentovať s elektrotechnikou? Nikdy to nebolo ľahšie. Stavebnica je ideálna pre deti a tínedžrov, ktorí chcú super rýchlo objavovať svet elektroniky. Žiadne spájkovanie, žiadne programovanie, obvody sú živé do niekoľkých sekúnd.

 


 

13.tip: ZLATÉ DETSKÉ NÁUŠNIČKY

nausnicky kolaz final

Odporúčaný vek: od 3 mesiacov
Určené pre: dievčatá

Popis: Roztomilé originálne detské náušničky v tvare kvetinky. Sú vyrobené zo 14 karátového bieleho zlata osadené priezračne bielymi a ružovými kamienkami. Rozžiaria tváričku každého malého dievčatka. Náušničky sú balené v pôvabnej darčekovej škatuľke v tvare pyramídky.

>> Náušničky kúpite TU << 
Viac z ponuky CUTIE nájdete: https://www.cutie-kids.sk


 

12.tip: POLICAJNÉ DREVENÉ AUTO 3v1

drevene auto kolazOdporúčaný vek: 3+
Určené pre: chlapcov

Popis: Čo všetko sa dá asi poskladať z týchto úžasných drevených kúskov? No predsa 3 rôzne policajné autá. Fantázii sa medze nekladú - tak smelo do toho! Skladajte, stavajte, rozvíjajte detskú predstavivosť, jemnú motoriku a fantáziu a zároveň sa skvelo zabavte so svojimi malými majstrami.


 

11.tip: Učiaca veža ŽIRAFA

 uciaca

Odporúčaný vek: 1 - 6 rokov
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Vďaka učiacej veži môže vaše dieťatko bezpečne sledovať dianie okolo seba, pomáhať s jednoduchými činnosťami a prirodzeným spôsobom si cibriť jemnú motoriku. Stále je blízko vás a pritom ho nemusíte držať na rukách, či používať nebezpečnú stoličku. Podporíte jeho pocit pohody a aj zvedavosť a chuť objavovať svet okolo seba.


 

10.tip: Pohybová spoločenská hra

ODVÁŽNI OBJAVITELIA
odvazni kolaz2

vek: 3+ rokov
Určené pre: chlapcov/ dievčatá / ocinov a maminy / babky a dedkov:)

Popis: Poriadna dávka rodinného dobrodružstva prichádza k vám!
Pre všetkých, ktorí by sa radi svojim deťom priblížili cez tvorivé výmysly, spoločné príbehy, a hravý pohyb, sú tu ODVÁŽNI OBJAVITELIA. Slovenská spoločenská hra plná pohybu a zábavy, ktorá spája deti a rodičov. Dovolí vám vstúpiť do fantastického sveta vašich ratolestí a vytvoriť tak ten najlepší rodinný tím.


9.tip: HOJDACIA DOSKA MAXI

HojdackaOdporúčaný vek: 1 - 5 rokov
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Hojdačka, tunel, kĺzačka, preliezačka, pult na hranie... Skvelá pomôcka na rozvoj hrubej motoriky. Deti si s ňou užijú zábavy do sýtosti. Je niečím, čo ich bude sprevádzať celým detstvom. Ide o slovenský výrobok :-), ktorého vytvorenie pre vás trvá približne 3 týždne.

>> Hojdaciu dosku kúpite TU <<
Viac darčekov od MONTOY nájdete tu: http://www.montoy.sk/


 

8.tip: TÝPI STAN

T3

Odporúčaný vek: 2-10 rokov
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Popis: Predstavte si, ako sa schováte pred stádom bizónov v izbe hneď vedľa vašej postele ...
Skvelá skrýša, ktorá Vašim deťom splní ich túžby a priania na zábavu s kamarátmi, či už v priamo v ich detskej izbe, alebo počas krásnych letných dní, či nocí na záhrade, na pikniku pri lese i jazere.

T4


 

7.tip: Cesta do DISNEYLANDU & PARÍŽA

5 dnovy zajazd do disneylandu v parizi 1 645x320Odporúčaný vek: 5+
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Spoznajte s deťmi jedinečný Paríž a navštívte sen takmer každého dieťaťa (aj dieťaťa v nás) rozprávkový Disneyland. Nechajte sa sprevádzať nádherným historickým mestom, jeho unikátmi ako je Eiffelova veža a spoznajte kus slávnej histórie. Vráťte sa spolu s vašimi ratolesťami do čias rozprávok a užite si deň plný zábavy v najslávnejšom parku, v Disneylande.

eiffel


 

6.tip: MOJA ZÁHRADKA

MEL 4744Odporúčaný vek: 3+
Určené pre: chlapci a dievčatá

Popis: Moja záhradka je náučná hračka zo Slovenska. Nielen zabaví pri sadení zeleninky a ovocia do hriadok, ale pomáha dieťatku spoznávať druhy a farby. Je vyrábaná z mäkkého filcu. Keď sa hra skončí, zavriete drevenú krabičku a odložíte (rozmer 30x40x15cm). Je to ručne robený darček, preto objednávku neodkladajte. Dá sa prispôsobiť vašim požiadavkám :-)
MEL 4726


5.tip: Stavebnica KOSMOS - Objavovanie fyziky

physics

Odporúčaný vek: 8+ rokov
Určené: pre všetky zvedavé hlavičky

Popis: Zoznámte sa so záhadnými silami poháňajúcimi náš svet. Spoznajte jednoduché stroje, ktoré z nás robia herkulov, ničiteľov, ale aj staviteľov úžasných stavieb. Stavebnica je vstupnou bránou do fascinujúceho sveta fyziky, všetky diely je možné využiť s ktoroukoľvek súpravou z dielne KOSMOS.

physics2


 

4.tip: IKAMIGO® MIDI

MIDI 2

Odporúčaný vek: od 3 do 199 rokov 
Určené pre: pre chlapcov aj dievčatá 

Popis: Nová kreatívna stavebnica zo Slovenska si okamžite získava srdcia detí a tiež dospelých. 100 ks krabičiek a samolepiacich suchých zipsov vám poskytne more príležitostí na nádherné spoločné chvíle s blízkymi. Poskladajte, prilepte a vymaľujte podľa fantázie. Stavebnica rozhýbe prsty, rozvinie fantáziu, tvorivosť, priestorovú predstavivosť a komunikáciu nielen Vašim deťom.

 


 

3. tip: Odrážadlo STRIDER SPORT

Strider leto zimaOdporúčaný vek: 2- 5,5 rokov
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Odrážadlo Strider dokonale pripraví vášho drobca na svoj prvý pedálový bicykel. Ultraľahký, bezpedálový dizajn, vhodný do všetkých terénov je zameraný špeciálne na podporu rozvoja balansu bez obmedzovania pomocnými kolieskami. Strider rastie s vami, nemusíte každý rok kupovať väčšie odrážadlo. A na zimu jednoducho nahodíte lyže a jazdíte celý rok.


 

2. tip: QUIET BOOK

 

Odporúčaný vek: Zvieracia Farma (2-4 roky) alebo Príprava do školy (5-7rokov)
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Quiet Book je unikátna a ručne vytvorená len na základe požiadavky rodičov. Pomáha rodičom dosiahnuť u detí aby sa učili hrou a zlepšovali tak svoje schopnosti. Quiet Book dáva rodičom príležitosť stráviť zábavné chvíle s deťmi pri každej jednotlivej stránke. Výroba Quiet Book trvá 4-6 týždňov a preto s nákupom neotáľajte.


 

1. tip: Spoločenská hra ROZPRÁVKÁRI

Rozpravkarirozpravkari3

Odporúčaný vek: 8+ rokov
Určené pre: chlapci aj dievčatá

Popis: Nápad z dielne šikovného otca sa zaradil medzi najznámejšie novinky v oblasti spoločenských hier na Slovensku. V hre Rozprávkari môže celá rodina vstúpiť do známych Dobšinského rozprávok. Boj dobra so zlom sa zrazu odohráva priamo u vás doma. Hra zakladá na jednoduchosti a dynamickom priebehu. Krásne ilustrácie dotvárajú ideálnu kombináciu pre vianočný darček.

Viac o hre na: http://www.rozpravkari.sk/


 

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Martina 03.09.2021, 11:43

  Zdravím, skvělé tipy na dárky! My jsme sháněli nějakou hračku pro naší roční 1,5 roční neteř, co by bylo tradiční a nápadité. V dnešní době je ale tolik různých typů hraček, což na rozhodnosti moc nepřidá. Nakonec jsme dostali tip na jeden velmi zajímavý obchod: https://www.antonieemma.cz/, který nabízí multifukční hračky a zároveň to splňuje naši představu tradičnosti. Firma je založena na řemeslné výrobě a souladem s přírodou, že ačkoliv jsou jejich výrobky dřevěné, za každý jeden další vysadí 3 nové - za mě fajn řešení a je mi to velmi sympatické.

 • Veronika 10.12.2020, 12:50

  Denník malého cestovateľa som kúpila už keď vyšiel, je to veľmi pekne spracované.

 • Lea 25.11.2020, 03:59

  My sme minulý rok kupovali tehličky-pre-detičky a tento bude druhá sada :)

 • Eva 19.12.2019, 23:03

  našu malú potešili šaty a kefa tangle teezer v bledoružovej - konečne má kefu, ktorá ju neťahá a s ktorou sa učeše aj sama bez problémov

 • Mimi 12.12.2019, 20:10

  Výborné nápady, ďakujeme

 • Ella 31.08.2018, 22:35

  pre bábätka od 0-1 by som pridala tip na cumlík od NUK.cz, ktorý zodpovedá tvarovo ženskému prsníku a tak bábätko rýchlo privykne a upokojí a to dokonca aj pri kolike :)

 • Eva 19.12.2017, 23:32

  Naozaj velmi zaujimavy clanok a tipy na vianocne darceky, z ktoreho som cerpala ako tipy pre svoje vnucataaa. dakujem za pomoc s vyberom.

 • dusan 14.12.2017, 21:40

  skvele inšpiracie, naozaj je z coho vyberat a kazde dieta si tam najde to svoje

 • Monika 12.12.2017, 17:10

  Tá posledná hra Rozpravkári vyzerá skutočne zaujímavo :) len si musím počkať kým mi drobec trošku vyrastie...ja som objavila tiež super nápad na darček :D trošku nostalgická spomienka pre mňa na detstvo pozrite túto tatru - https://www.letakomat.sk/alza/certovsky-dobre-od-utorka-12-12-2017/?page=3 to bude darček aj pre manžela :D

 • Zuzka 02.12.2017, 21:48

  Dakujem za skutocne originalne tipy. O mnohych som ani nepocula :-) super

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár