22. 05. 2022 Júlia, Juliana 30°C Jasno

Detské programy

Adresa:Bullova 17, 841 04 Bratislava Telefón:+421 905 628 917, +421 911 261 590 E-mail:1.umelecka@gmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Naša agentúra sprostredkovala účinkovanie viac ako 1000 umelcov zo Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Poľska a Rakúska. Akcie, ktoré naša agentúra organizovala, alebo na ich organizovaní spolupracovala:

~ Detské programy ~

Kakaokúzlo s kúzelníkom Máriom – umelec, ktorý sa venuje kúzlam už viac ako 20 rokov. Dokáže počas svojho predstavenia pre deti vtiahnuť detského siváka do jeho programu a spolupracuje s ním. Počas svojho vystúpenia používa výlučne asistentov z rad detského diváka. Na konci predstavenia naučí deti niekoľko kúziel. Vo svojom programe používa aj zvieratká.

Speváci známi z detských CD Richard a Mária – hudobný program, v ktorom dvaja perfektne spievajúci klaunovia prevedú deti všetkými detskými pesničkami a niektoré ich aj naučia. Umelci v programe interaktívne zapájajú detské obecenstvo priamo do akcií na javisku. Program je vhodný aj pre deti predškolského veku. Program trvá 30-80 min. Je možný aj v anglickom jazyku.

Šašo Maroš - jeden z najznámejších šašov na Slovensku. Nedávno oslávil 20. sezónu účinkovania pred deťmi. Jeho pesničky a oslovenia detí "štúplici a štuplíčky" sú neopakovateľné. Program, v ktorom zapája do rôznych súťaží a kvízov detské obecenstvo patrí medzi najlepší na Slovensku.

Majster N – známa postavička, ktorá dlhé roky bola hlavnou detskou tvárou STV. Vo svojom programe zabaví nielen detského, ale aj dospelého diváka. Uznajte sami výrazy ako suseda Patvarošová, či žabí slíz sú ešte stále medzi deťmi obľúbené

Šašo Bimbo – šašo v podaní herca Iva Hlaváčka. Postavička, ktorá dokáže zaujať detského diváka hlavne svojimi netradičnými súťažami napr. Bailando o najlepšieho tanečníka v sále, Miss a Missák, o najlepšie oblečené dievčatko a chlapca. Všetky jeho súťaže sú interaktívne a počas svojej show zapojí do deja na scéne až 25 detí. Jeho program je vhodné kombinovať s kúzelníkom Máriom, obaja umelci dokážu zaujať deti až 120 minút.

Predvádzanie sokolov - deti vždy zaujmú dravce - vtáky, na ktoré sa môžu z blízka pozerať. Máme v ponuke niekoľko kvalitných skupín, ktoré dokážu deťom predviesť nielen ako vedia tieto dravce lietať, ale aj ako s nimi cvičia rôzne kúsky.

Karaoke Mišky Marienkovej – ak chcete deti na akcii zaujať ich vlastným spevom, objednajte si na Vašu akciu karaoke show. Miška Marienková je známa hlavne z relácie Kakaoslávici, ktorú neúnavne pripravovala v TV Markíza skoro 7 rokov. V repertoári karaoke má veľa detských, ale aj dospeláckych pesničiek

Modelovanie balónikov – dvojica mladých hercov zahrá rozprávku o putovaní zvieratiek po lese. Jednotlivé zvieratká modelujú z rôznofarebných balónikov. Po skončení rozprávky začnú pre modelovať zvieratká podľa želania jednotlivých detí. Každé dieťa si z akcie môže odniesť malý darček vo forme balónikového zvieratka.

Mikuláš a čert – dvojica, ktorú netreba zvlášť predstavovať. Ak ich potrebujete zavolajte nám čím skôr, lebo tesne pred Vianocami sú už termíny zadané

Divadlo v kufri - alebo Tatro en Kofro – divadlo jedného skvelého herca a komika Tomáša Plazského, ktoré si nosí v jednom kufri. Viac vo videoukážke

Maľovanie na tvár – animátorka namaľuje na tvár deťom rôzne zvieratká napr. tigra, mačičku, alebo psíka. Dieťa počas celej akcie bude vyzerať ako malé zvieratko. Celý efekt sa dá doplniť aj vhodnou parochňou.

Živé zvieratká - ak chcete Vašu akciu oživiť prítomnosťou živých zvieratiek, tak nás kontaktujte. Môžeme Vám zabezpečiť koníky, medvede ale aj ťavy a lamy

... a ďalších 14 komponovaných programov:

 • Anjel, čert a Mikuláš
 • O kohútikovi a sliepočke
 • Princezná na ocot
 • Šašo Šo na Kockohrade
 • Šťastíčko
 • Tri prasiatka
 • Tap dance - stepový tanec
 • Zvieratká v ZOO
 • Čertík prešporský
 • Indiánske rozprávky
 • Kráska a zviera
 • Mama, kúp mi psíka
 • O Červenej Čiapočke
 • O kovbojovi Kubovi

V prípade Vášho záujmu Vás osobne navštívime a poskytneme Vám k nahliadnutiu fotodokumentáciu, prípadne prezentačnú videokazetu.

Ceny za predstavenia sú variabilné podľa veľkosti a periodicity objednávky. Ceny sú tvorené vždy individuálne, ale výhodne. Programy moderujeme v slovenskom a nemeckom jazyku.

Mapa: N 48° 10′ 48″ E 17° 2′ 53″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Katka 02.01.2022, 20:17

  Kuzelnik Mario, vždy som sa tešila, keď som to videla

 • Ivy 10.12.2021, 05:50

  Majster N bola moja srdcovka. V chuti som sa na tom ako dieťa zasmiala a bola som aj raz v hľadisku.

 • Zuzka 05.12.2021, 16:54

  Majster N bol moja srdcovka, zbožňovala som to sledovať v TV :)

 • Miriam 01.01.2019, 15:58

  Majster N bol super v tom, čo robil Škoda, že už nechodí niečo podobné :(

 • Karolina 06.01.2018, 23:54

  Majster N - legenda v tom, čo robil.

 • eva 04.12.2013, 00:11

  Moje dieta ma 7 a je zavisle na Majstrovi N. To myslim vazne. Tam kde je, kde ma vystupenie, tam cestujeme aj my(teda aspon 4x do roka). Jeho show a pesnicky a pristup k detom je tak skvely, ze strhne vsetkych pritomnych. Majster N je nezabudnutelny zazitok. Rozhodne treba absolvovat. Deti budu nadsene!

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár