16. 10. 2021 Vladimíra 15°C Jasno

Vankúšová bitka Piešťany 2017

25.06.2017 Autor: Externý prispievateľ, Foto: FB Punkstream
Termín: 11.07.2017 Mesto:Piešťany Zdroj:stránka organizátora

vankusova bitka 2017 plagat 2 page 001

Či už v Berlíne, Kodani, Štokholme, New Yorku, Londýne ale aj ďalších mestách, kde sa organizuje vankúšová bitka pravidelne s veľkým úspechom, tak aj Piešťany vďaka OZ Punkstream budú svedkom tejto recesistickej akcie spojenej s kopcom zábavy a zážitkov. Každý či už keď bol menší ale aj väčší sa rád nevinne bil s vankúšom. Poď si zaspomínať na tieto časy a užiť si tú detskú radosť. Či máš osem, osemnásť alebo osemdesiat, príď sa zabaviť na Námestie slobody, kde prebehne vankúšová bitka už v utorok 11. 7. 2017 od 17.30 hod. 

Stačí dodržať jednoduché pravidlá:

  • 1) POZVI PRIATEĽOV A ZNÁMYCH - bitka je určená pre všetkých - deti, mladých, dospelých aj seniorov. Kto by si nechal ujsť túto (detskú) radosť a byť súčasťou jednej veľkej vankúšovej bitky? Pozvi spolužiakov, vytvorte tím a ukážte svoju vankúšovú silu.
  • 2) PRINES SI VLASTNÝ VANKÚŠ - musí byť mäkký, bez pevných častí a udieraj ním primerane k tvojmu súperovi, nechceme predsa nikoho zraniť.
  • 3) BOJUJ FÉROVO - neútoč na ľudí, ktorí nie sú do bitky zapojení, tých, ktorí nemajú v ruke vankúš alebo držia kameru či foťák. Opatrne pri ľuďoch, ktorí majú okuliare, piercingy či iné doplnky.
  • 4) POČKAJ NA OFICIÁLNY SIGNÁL NA ZAČIATOK BOJA

Po boji svoje bojisko aj riadne poupratujeme, tak všetci čo sa chcú zapojiť aj do tejto aktivity sú vítaní, stačí si priniesť vrece na odpad, metlu alebo len priložiť ruku k dielu. 

Kontakt: komunita.punkstream@gmail.com

Napíšte komentár