Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
- priestor na hranie s novučičkými hračkami a preliezkami
- priestor na posedenie pri káve, čaji, či minerálke GRÁTIS!
- priestor na prebaľovanie a dojčenie, možnosť ohrevu vlastného jedla v mikrovlnke
PRIPRAVUJEME podľa záujmu:
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
21.10.2025, 15:00
Hrady v Prešovskom kraji - navštívili ste už všetky? Lujza
Navštívili sme všetky! Tiež vieme iba o týchto 17 hradných zrúcaninách, či hradoch.
13.10.2025, 16:04
Madagaskar ParkPatrícia
Je tu strašná zima a personal strašne neochotný. Neodporucam
23.09.2025, 23:46
Detský kútik TIME OUT v Auparku KošicePedro
Uplna spokojnost. Maly sa na hodinku zabavil, oci mu svietili este aj po odchode. Personal mily, obcerstvenie fajn, prostredie bolo prijemne, radi aa zastavime opat, ked pojdeme okolo.
Dakujeme
23.09.2025, 20:47
Detský kútik TIME OUT v OC CentralSimona
Bola som dnes s ročným synom, 23.9.2025. Prvý dojem fajn, hračiek dosť, každé dieťa si tam príde určite na svoje. Slečny na recepcii mi prišli ok, až do momentu, kedy jeden chlapec (mohol mat tak 5r) tam bol bez dozoru, čiže bez rodičov. Kto naňho mal dávať pozor? Mám pocit, že presne tie slecny, ktore na recepcii čumeli do mobilu. Ten chlapec bol odporný a zlý, neustále do mna a syna naschval narážal motorkou, mne prešiel po nohe a aj napriek niekoľkým upozorneniam, neprestal. Prestal, až keď prišla po neho mama a odišiel. Vykúpenie.
Moje odporúčanie znie, ak sa Vaše deti nevedia chovať a očividne na nich nemá kto dávať pozor, nenechávajte ich samé v detských kutikoch, pretože to maximálne znepríjemňujú ostatným deťom a rodičom.
A ceny tiež nie su aktuálne, pretože tu píšete 4,50€ do 60min a my sme platili 6,90 + 2,20 doprovod. Skoro 10€ a ešte mi to tam aj ten chlapec znepríjemnil.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Lucia 06.01.2020, 20:11
Odporucam!
Andrea 26.11.2018, 09:07
Prijemne prostredie, mila pani majitelka.
ivka 30.11.2014, 23:53
Príjemne rodinne materske centrum. Hracky, trampolina, smykalky, nafukovaci hrad a plno aktivit. odporucame.
Eva a Elli 19.11.2014, 18:58
Super aktivity, jazda na ponikoch, maly cukrar, pravidelne fotenie...odporucam sledovat co vsetko sa tam deje.skoda ze uz nie som na materskej...
Michaela Ileninová 29.11.2013, 20:01
Velmi maly priestor, 2-3 smykalky nebezpecne vedla seba. Vela hraciek, tazko sa tam pohybuje. Prilis vysoka cena na to, ze je to len na 3 hod denne.
Jana Kašperová 29.11.2013, 19:33
CHodíme, je tam super, kvitujem trampolinu ohradenu ocr. sietami, niekolko smykalok, plno hraciek, pravidelne programi a napr. aj fotenie. navyse je to ako stretnut sa v obyvacke niektorej kamaratky, take sukromnejsie, prijemne.
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár