Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Ranč ponúka svoje priestory pre školské výlety, firemné akcie, rodinné oslavy a opekačky.
Jazda na koni
Aquazorbing
Trampolína
Kolotoč
Mini ZOO
Vtáči raj v lokalite Senné rybníky
Strelnica
Prežite vašu dovolenku alebo firemnú akciu v prostredí ranča. Ponúka vám možnosti ubytovania v samostatnom apartmáne alebo v kovbojskom domčeku v správnom westernovom štýle pre pravých chlapov!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 48° 41′ 32″ E 22° 6′ 24″
Mapa sa nahráva...
09.06.2025, 16:21
Révayovský Deň detíMartin
Po dlhom case bude spristupneny uzasny park pri revayovskom kastieli. Ten sam o sebe stoji za navstevu.....
04.06.2025, 09:57
Spišský hradViktoria
Bola som prekvapena ze v podstate vsetko zaujimave okrem nadvoria je znepristupnene pre rekonstrukciu. Kym to nedokoncia tak sa tam neoplati zajst, za neferove povazujem ze vstupne ostalo v podstate take iste.
31.05.2025, 15:43
Veľké sklamanie a to z jediného dôvodu..nikde na nete sme sa nevedeli dopátrať k časovému harmonogramu,jediný údaj,ktorý sa nám podarilo vypátrať,bol začiatok 10.00. Tak sme šli, o 11tej sme boli na mieste a tam sme zistili,ze pestrý program,ktorý je vypísaný na putavom plagáte za začína až v popoludňajších hodinách..viete si predstaviť sklamanie dvoch tesiacich sa deti,cestovali sme kvôli tomu 100km. Tábor sice rozostavaný mali,ale všetci ucinkujuci posedavali v tieni pri nápojoch, nebolo sa do čoho zapojiť. Jeden jediný pan v kostýme nas oslovil ze si môže vystreliť z kuše,takže malý si 2x strelil a nas program trval 2minuty. Ďakujeme.
28.05.2025, 14:56
KuchajdaJana
Bolo by vhodné opraviť informácie na webe že tam môžu ist aj psí kamaráti .Prišli sme dnes na jazero s malým psíkom len tak sa poprechádzať .A na vstupnej informačnej ceduli bolo že zakaz psov pokuta 33 €.To že tam sedavaju a spia bezdomovci to nevadí nikomu Sedia požívajú alkohol vykonávajú potrebu hocikde ani to nikomu nevadí .
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
jfk 28.12.2022, 12:05
Vyborne prostredie na relax a prechadzky pri Senianskych rybnikoch.
Nikola 02.01.2020, 15:06
Je tam síce menej zvieratiek, ale úplne to stačí, keďže malo zvieratiek je poväčšine aj málo ľudí a teda, ak nemáte radi preplnené miesta hlava na hlave, tak tento ranč je pre Vás a Vaše deti stvorený.
Maria 29.12.2019, 20:25
Ranč sa nachádza na rozsiahlom pozemku, kde ako prvé uvidíte cválať koníky...Je to fajn sem prísť v letných mesiacoch, keďže často tam ľudia grilujú a užívajú si leto. V tak krasnom prostredí je to bomba
Dominika 20.09.2018, 08:04
Zazili sme tam super dovolenku s detmi.....krasne prostredie...ticho...atrakcie.....ohnisko.obcerstvenie (capovana kofola.pivko) URCITE SA TAM ESTE VRATIME...vrelo odporucam
Mária 17.08.2018, 08:08
Nádherné prostredie s atrakciami pre deti.Milí a ochotní domáci.
Jana 05.01.2018, 08:37
Prijemne prostredie ponúka jazdu na koni, šantenie na trampolíne,vodnú guľu.
V lete odporucam si jazdy zarezervovat vopred.Je tam veĺa ľudí a dlho sa čaká.maju asi cca 3 koníkov a ponika.
Super miesto na opekacku, rodinnú oslávu ,je tu možnosť aj ubytovania.
Milý a ochotný personál.Odporucila by som lepsiu propagaciu a aktualizovať webku a kontakty.
xxzuzixx 16.12.2014, 08:15
Krásny ranč s príjemným vzduchom vidieka. Množstvo zábavy a oddychu. Super !
francesca 12.12.2014, 08:15
Zvýšili by som množstvo atrakcii lebo v lete keď sa tam zíjde viac detí je to nedostatočné :-( Inak krásny wester štýl aj na východe SR
Janka 09.04.2014, 00:18
Nádherné prostredie s westernovou atmosférou, ponúka jazdu na koni, šantenie na trampolíne, vyskúšať si vodnú guľu.Miesto na opekacku....
Krásne tiché prostredie pre organizovanie firemných akcií, rodinných osláv,možnosť ubytovania v apartmáne a kovbojskom domčeku.
Milý a ochotný personál...snažil sa vyhovieť všetkému...
Odporúčam....
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár