Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Reštaurácia sa nachádza v pohraničnej obci Jarovce vo veľmi príjemnom a tichom prostredí. Môžete tu ochutnať veľké množstvo vynikajúcich jedál, množstvo regionálnych špecialít a najlepšiu pizzu v okolí pripravovanú na dreve ako aj jedinečné grilované rebierka a kolená podľa receptu šéfkuchára.
Ďalšou špecialitou sú pečené prasiatka, ktoré Vám pripravíme na objednávku.Vaše deti sa môžu u nás do sýtosti vyhrať na detskom ihrisku, prípadne v detskom kútiku, ktorý sme pre nich vybudovali v našej zimnej záhrade. Ďalej môžu obdivovať naše akvárium či voliéru s exotickým vtáctvom.Takisto usporadúvame rôzne spoločenské akcie ako promócie, firemné posedenia, narodeninové oslavy a ďaľšie. K dispozícii je vám aj naša štýlová vínna pivnica s kapacitou až 50 ľudí.
Taktiež všetkých pozývame na chutnú čerstvú husacinu,domáce lokše mastené aj plnené husacou pečeňou alebo makovo lekvárovou plnkou, ako aj zemiakovú či žemľovú knedľu a dusenú kapustu.
Priestory sú rozdelené na fajčiarsku a nefajčiarsku časť, v podzemí je veľká pivnica.
Na deti čaká veľký detský kútik s domčekom a hračkami a ihrisko vo dvore, hneď vedľa letnej terasy. Hneď vedľa ihriska je malé terárium, akvárium a voliéru s exotickým vtáctvom.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 48° 3′ 48″ E 17° 6′ 49″
Mapa sa nahráva...
17.02.2026, 09:04
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁ Eva
Pekne a zaujímavý vylet
17.02.2026, 09:00
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁ Eva
Super pre deti
13.02.2026, 21:59
Senzorická herňa - Malými rukamiLucia
Úžasné miesto, príjemná starostlivost! Určite eše prídeme.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Lenka 25.04.2014, 21:01
Príjemné prostredie s krbom pre rodičov a perfektný detský kútik pre detičky, boli sme v zime, takže na dvor sme sa nedostali ... veľmi chutné jedlo.
Zuzana Labudova 08.04.2014, 12:22
Do detskeho kutika sme sa nedostali. maly bol hotovy z akvarka :D.
Uzasne jedlo.
Renata 04.12.2013, 12:58
úplne najlepšia na 1* ..... počas víkendu je potrebná rezervácia stola, nie len deti ale aj dospeláci si tu oddýchnu pri dobrom jedle a v príjemnom prostredí
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár