25. 09. 2021 Vladislav 24°C Jasno


Materské centrum Medulienka

U nás, v materskom centre, majú matky možnosť vidieť a pozorovať aj iné spôsoby výchovy. Pri mnohých priateľských rozhovoroch zisťujú, že v tom nie sú samé a na svoj doterajší problém sa začnú pozerať inými očami.
Hodnotenie:
Mesto: Levice

Materské centrum Mamymamám Šaľa

Stretnete tu ľudí s dobrým srdcom ochotných pomôcť bez nároku na odmenu. Stačí ďakujem a úsmev. Deti sa majú kde hrať, blázniť, kričať, maľovať. Majú tu svoj detský svet, kamarátov, prosto majú kde vymýšľať. U nás sa to dá v každom počasí.
Hodnotenie:
Mesto: Šaľa

Materské centrum Lapajko vo Veľkom Lapáši

Je to prostredie priateľské k deťom a rodinám, je otvorené pre všetkých.
Hodnotenie:
Mesto: Veľký Lapáš

Materské centrum Mami-Oáza

Materské centrum MAMI - OÁZA je priestor, kde sa stretávajú hlavne mamičky na materskej dovolenke spolu s ich deťmi, ale aj oteckovia a starí rodičia.
Hodnotenie:
Mesto: Zlaté Moravce

Materské centrum Blšky

V materskom centre sa konajú rôzne prednášky, besedy, semináre a iné aktivity pre deti a rodičov. Pre deti je počas otváracích hodín k dispozícii herňa,
Hodnotenie:
Mesto: Veľké Zálužie


MC Mamymamám

MC Mamy mamám je miesto pre rodičov na materskej dovolenke a ich deťúrence. Vo veľkej herni sa detičky vyhrajú a maminky si môžu povymieňať skúsenosti.
Hodnotenie:
Mesto: Šaľa

Materské centrum Sloník

OZ Sloník je iniciatívou mamičiek vytvoriť v našom meste príjemný priestor,kde sa budeme stretávať,diskutovať a detičky sa budú hrať.
Hodnotenie:
Mesto: Topoľčany

Materské centrum Pukanček

Milé mamičky. Ste doma s dieťatkom a chceli by ste si spestriť Váš každodenný program? Čo tak navštíviť materské centrum?
Hodnotenie:
Mesto: Pukanec

Materské centrum Chrobáčik

Rovnako dôležitým poslaním je vytvoriť esteticky príťažlivé prostredie aj pre deti,kde sa budú uskutočňovať voľné i organizované zábavy zamerané na hry,pohyb, tvorivosť.
Hodnotenie:
Mesto: Vráble

Materské centrum Nezbedko

Združenie vytvára spoločný priateľský priestor pre deti, mamičky, rodiny, budúce matky a ostatných rodinných príslušníkov.
Hodnotenie:
Mesto: Nové Zámky