Po nútenej prestávke spôsobenej pandémiou COVID-19 bude Botanická záhrada UK v Bratislave opäť sprístupnená verejnosti od 19. apríla 2021 v obmedzenom režime a za dodržiavania prísnych hygienických podmienok.
Krátke príbehy o tom, ako zvládať hnev, naučiť sa prijímať kritiku a pracovať so svojimi nepeknými vlastnosťami sú tlmočené s detskou logikou a obrazným pohľadom na svet.
Milí rodičia a naši malí kamaráti, v rámci aktivít sme pre vás, deti, pripravili súťaž o vejár kartičiek na určovanie živočíchov a rastlín v okolí Devínskej Novej Vsi.
Bábkové divadlo v Košiciach teraz ponúka divákom modernú verziu pôvodnej ľudovej rozprávky, v ktorej je prítomná nielen faloš a zrada, ale aj sila s odvahou. Hra je určená pre deti od 3 rokov
17.02.2026, 09:04
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo ViedniEva
Pekne a zaujímavý vylet