K Vianociam určite patrí pravá cigánska, vianočný punč či jablková štrúdľa. Vychutnajte si to všetko na námestí Eurovea a strávte tak príjemný čas v kruhu rodiny a známych.
Karpatský les v ZOO Bratislava sa dočkal viacerých noviniek, a preto by sme vás radi pozvali na sériu špeciálnych komentovaných kŕmení a areálových hier, zameraných na zvieratá z nášho Karpatského lesa.
Žiarivý svet plný zázrakov, rozprávok a fantázie poteší malých aj veľkých návštevníkov. Vydajte sa na kúzelnú cestu do ríše svetiel, dobrodružstva a zábavy na Dostihovej dráhe v Petržalke.
Lampiónový sprievod začne pri Ekocentre Stupava v Malom parku a chodníčkami Stupavy sa premiestnime až ku Kultúrnemu domu na Agátovej 9, kde si budete môcť pozrieť divadielko Lienka Kikilienka a bojazlivé strašidielko.
17.02.2026, 09:04
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo ViedniEva
Pekne a zaujímavý vylet