Reštaurácia Rančík

Autor: Claudinka, Foto: Rančík
Adresa:Starohájska 35, 851 03 Bratislava Telefón:0903 716 956 E-mail:restauraciarancik@gmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Reštaurácia Rančík v blízkosti dostihovej dráhy v Petržalke, v príjemnom prostredí, bohatom na zeleň, v tesnom susedstve obytnej zóny.

Pravidelné vystúpenia živej hudby príjemne dotvárajú pozadie pre konzumáciu kvalitných druhov jedál v širokej kompozícii sortimentu našej kuchyne.

 • bezplatné parkovanie pred reštauráciou
 • petanque ihriská
 • gril s možnosťou vlastného grilovania

Rodiny s deťmi isto privítajú ihrisko určené na vyplnenie času našich najmenších. Hojdačky, preliezky, šmykľavky lezecká stena, trampolíny a elektrické autíčka Vám umožnia nerušene vychutnať pôžitok z niektorých našich špecialít.

Otváracie hodiny

Otvorené denne od 10.00 do 24.00 hod. s prevádzkou kuchyne do 22.30 hod..

Aktuálne obedové menu, jedálny a nápojový lístok, ceny ako i galériu nájdete na uvedenej webovej stránke.

Mapa: N 48° 6′ 43″ E 17° 7′ 23″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Eri 21.03.2018, 14:10

  Vynikajúce jedlo, prijemná a pohotová obsluha, ceny primerané porciám. Človek vzdy odchádza s plnym bruškom. :) v lete velké ihrisko k dispozícii pre vyblaznenie detí. :)

 • Roman Okruhlica 21.03.2018, 13:06

  Dobrý deň pani Anna Javorská - prípadne Anna Vargová (- neviem lebo ste sa nepodpísali ),
  odpovedám na Váš FB príspevok a email ( ktorý bol poslaný z adresy Anna Javorská ).
  Moje meno je Roman Okruhlica a som prevádzkovateľom reštaurácie Rančík.
  Som zhrozený z Vami popisovanej skúsenosti z podujatia Zabíjačkových hodov v našej reštaurácii. Je mi úprimne veľmi ľúto čo sa stalo (v prípade ak je to skutočne tak ako popisujete) a že sa to stalo práve dôchodcom, ktorí sú v tejto dobe bezpochyby ekonomicky najzraniteľnejšou skupinou obyvateľov. Hneď zajtra sa bezpodmienečne dostavím do zariadenia v ktorom bývate, vyhľadám Vás a budem sa snažiť zmysluplným spôsobom veci napraviť, aby ste Vy a Vaše priateľky /-spolunakupujúce/ neboli prípadným nezodpovedným prístupom jednotlivca z nášho kolektívu poškodené.
  Dovoľte mi ale, ako zodpovednej osobe za chod a dobré meno reštaurácie zamyslieť sa nad istými detailami vo Vašom texte.
  Po celý deň som bol prítomný na spomínanej akcii a nespočetne veľa krát som bol osobne aj pri predaji výrobkov so sebou, čiže som presne videl ako prebieha ponuka sortimentu a následne jeho váženie. Dievčatá, ktoré mali predaj výrobkov na starosti vážili výrobky priamo pred zákazníkmi a zákazníkom prakticky nebolo možné prehliadnuť display váhy. Pri všetkých mnou videných predajoch jedno dievča manipulovalo v hygienických rukaviciach pri vážení s výrobkami a druhé blokovalo tovar a manipulovalo s peniazmi. Vždy boli vydávané pokladničné bloky, ktoré sa dokonca hromadili na pulte pri váhe (kým ich obsluha pravidelne nevhodila do koša), keďže si niektorý jednotlivý zákazníci bloky nevzali. Tvrdenie, že sa nevydávali pokladničné bloky veľmi spochybňujem, pretože som tam bol a videl, také niečo by som nepripustil, keďže takým konaním dievčaťa - predajcu by mohlo prísť k finančnému poškodeniu mňa samotného (samotnej mojej firmy).
  Ďalej by som Vás (napriek Vášmu rozhorčeniu) požiadal, nezovšeobecňovať pri prípadnom zlyhaní jednotlivca a tvrdiť, že : "Sú to bezohľadní podnikatelia, ktorí okrádajú aj stareny, nebola to náhoda, ale cieľ. Sú to hyeny." Ako z mojej reakcie vidíte, sám som z toho vyvedený z miery, až sa mi tomu ani veriť nechce. Čo sa týka dôchodcov, moja firma prostredníctvom reštaurácie Rančík poskytuje organizáciám miestnej samosprávy venujúcim sa dôchodcom organizovaným v dôchodcovských kluboch Petržalky pravidelne bezplatne priestor na usporadúvanie športových dní, počas ktorých sa u nás konajú rôzne stretnutia a súťaže na spestrenie jesene života práve pre ľudí v dôchodcovskom veku.
  Záverom by som ešte doplnil, že pokiaľ by ste naozaj chceli spravodlivosti učiniť zadosť, najlepšia možnosť a v prvom rade ste sa mohli obrátiť na mňa ako prevádzkovateľa a požiadať ma o vyjadrenie sa a prípadne žiadať o nápravu. Keďže ste sa ale pod nepríjemným textom nepodpísali, svedčí to hádam aj o neúprimnosti Vášho jednania. Snažil som sa k Vám ako k pisateľovi dopátrať na sociálnych sieťach a naozaj mám pochybnosti o pravosti Vášho profilu na FB. Už z minulosti mám skúsenosti s nekorektnými hejterskými príspevkami na sieťach od istých bezcharakterných indivíduí, a tak ako sú sociálne siete dobrým pomocníkom, vedia byť aj vhodným použiteľným nástrojom pre odporných jedincov.
  Veľmi rád sa pokúsim zajtra osobne sa s Vami stretnúť, úprimne sa Vám ospravedlniť a prípadne zmeniť Váš názor o mojom (-podnikateľovom) úmyselnom bezcharakternom konaní s cieľom okrádať stareny a stať sa hyenou.
  S úctivým pozdravom
  konateľ reštaurácie Rančík
  Okruhlica Roman

 • Anna 20.03.2018, 17:54

  V sobotu sme boli v Rančíku na Veľkonočnej zabíjačke kúpiť si zabíjačkové špeciality zo sebou. Sme dôchodkyne a bývame v neďalekom domove 3 veku. Tak sme si skromne kúpili po 2-3 krvavnice, kúsok tlačenky, masť..
  Až po príchode domov som zistila, že predavačka ma okradla kúpila som si 2 malé krvavnice + jednu jaternicu vážilo to spolu 423 g. kilo stalo 7,60 EURO malo by to stať do max.4 EURO ďalej som si kúpila jednu malú huspeninu za 4 EURO a ulakomila som sa na voňavú škvarenú masť 400 g. kelimok. Za to všetko som zaplatila 17.24 EURO šľak ma išiel trafiť, že som tak naletela bolo nás 5 žien, všetky som obvolala , aby si to prevážili, každej narátali o 2-4 EUR viac no ja som platila najviac neviem koľko stala masť no za 400 g. masti som platila cca 9 EURO. Nemohli sme sa vrátiť späť, odišli sme od pultu a navyše nevydávali pokladničné bloky. Sú to bezohľadní podnikatelia, ktorí okrádajú aj stareny, ktoré si chcú občas zamaškrtiť nebola to náhoda, ale cieľ. Ošklbali nás riadne. Ak si zo smiešneho dôchodku vyplatím bývanie v domove a na celý mesiac mi zostane v čistom 120 EUR z toho niekedy polovicu platíme za lieky. Sú to hyeny. V reštaurácii všetko drahé, možno mamičky, ktoré chodia na ihrisko nikto neokráda, pretože si to vedia rýchlejšie spočítať.
  Ponaučenie pre nás: Rančík na Starohajskej 35 nikdy viac. Dali sme to ako na informačnú tabuľu ako výstrahu pre ostatných na recepciu

 • tomas 15.02.2017, 07:10

  Hrozná obsluha a k jedlu sme sa ani nedostali. Na prvé oslovenie čašníka sme čakali 15 minút, po dopití nápojov 30 minút sa čašník neobťažoval opýtať či si prajeme ďalšie nápoje. Po hodine sme stále nedostali jedlo a to už bol posledný impulz k odchodu.

 • Veronika 28.12.2016, 21:47

  Najradšej si tu dávam Pizza Margherita, ktorú robia ozaj vynikajúcu :)

 • Aďo 27.12.2016, 11:10

  Ak sa nudíš s rodinou, tak odporúčam navštíviť, super hlavne pre deti!

 • Kajka 24.12.2016, 22:44

  široký výber z menu, mnoho aktivít pre deti

 • Adriana 07.12.2016, 12:38

  Velmi prijemny podnik hlavne pocas peknych a teplych dni. Krasne velke ihrisko pre deti, moznost grilovaciek. Odporucam.

 • Stefan 23.11.2015, 15:27

  nedá sa inak ako za 5* :) jedlo, obsluha, design, preliezky atdˇ, všetko dokonale pripravené ;) super, odporúčam

 • zuzana 23.11.2015, 10:02

  tato restauracia je pekne spravena pre deti, najma v lete.rodicia si mozu v klude posediet na terase a deti sa zatial nerusene hraju na krasnom ihrisku. Jedlo bolo dobre

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované