19. 07. 2024 Dušana 33°C Jasno

Cesta rozprávkovým parkom v Dolnej Krupej

22.05.2024 Autor: Claudinka
Termín: 01.06.2024 Mesto:Dolná Krupá Čas:10.00 hod. Zdroj:stránka organizátora
Cesta rozpravkovym parkom Dolna Krupa24

Zdroj: fb Obec Dolná Krupá

Všetky detičky srdečne pozývame v spolupráci s SNM - kaštieľ Dolná Krupá, o.z. Rafael, Centrom Vitaj a firmou Eventology na ďalší ročník oslavy Medzinárodného dňa detí - Cestu rozprávkovým parkom, ktorú ukončíme penovou party.

Štart cesty rozprávkovým parkom bude od 10.00 hod. na Hlavnej bráne kaštieľa alebo na vchode pri verejnom priestranstve Lenderka (bývalé Kajlo), kde každé z detičiek dostane štartovací lístok a pásku na ruku pre účasť na ceste. Tešiť sa môžete na dvanásť rôznych stanovísk, kde si užijete rôzne logické a športové aktivity. Cestu rozprávkovým parkom ukončia o 13.30 hod. na priestranstve Lenderka penovou party od hasičov.

Tešiť sa môžete počas celého 1. júna na maľovanie na tvár, skákacie hrady, vodný futbal, rôzne súťaže pre deti a stánky s občerstvením.

Počas soboty bude na priestranstve Lenderka prebiehať Rodinný deň, kde si môžete zahrať rôzne hry, zúčastniť sa volejbalového turnaju a večer si pozrieť finále Ligy majstrov alebo zatancovať pod holým nebom s hudobným sprievodom skupiny Variant.

Vstupné: zdarma

Napíšte komentár