16. 06. 2024 Blanka

Z rozprávky do rozprávky na Trenčianskom hrade

03.05.2024 Autor: Simona
Termín: 08.05.2024 Mesto:Trenčín Zdroj:stránka organizátora
z rozpravky do rozpravky plagat 01

Zdroj: trencianskyhrad.sk

Milí kamaráti,

verili by ste, že aj rozprávky dokážu ožiť? Príďte sa o tom presvedčiť v stredu 8. mája na Trenčiansky hrad na podujatie Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY.

Budú tam na vás čakať rozprávkové bytosti, veľa zábavy a tiež dôležitá úloha – zachrániť zakliatu princeznú Barboru z Trenčianskeho hradu. Zlá čarodejnica Jodilda, ktorá chodí po hradoch a zaklína princezné, tentokrát zakliala práve ju. Aj ona sa má, rovnako ako ostatné princezné, pri západe slnka premeniť na malého chrobáčika. Zachrániť ju môže uhádnuté heslo, ktoré zruší zlú kliatbu.

Za splnenie úloh na vás čaká odmena a tiež pasovanie za statočných rytierov a dvorné dámy samotným kráľom a kráľovnou. Okrem cesty rozprávkovým hradom plnej zábavných úloh, ktorou vás prevedú skvelí animátori z DS Masky z Ilavy , sme pre vás pripravili pestrý program.

Tešiť sa môžete na nafukovací hrad, relax zóny so skvelými aktivitami od CK Slniečko a CK Hydrotour, vystúpenie tanečnej skupiny TANCUJÚCE TIGRÍKY, zázračný fotokútik, kúzelníka Petra Šestáka s balónmi, výstavu KOVOZOO, bublinovú show, ktorú predvedie Mr. Bubble a tie najlepšie bubliny naučí robiť aj vás.

A aby toho nebolo málo, pozvali sme aj rozprávkového draka Draca s malým dráčikom Hugom z Divadelnej spoločnosti z Prievidze a ďalších kamarátov z rozprávok.

POZOR! Kto naviac na hrad príde v svojom obľúbenom rozprávkovom kostýme, dostane od nás pri vstupe na hrad špeciálnu odmenu.

Veľmi sa na Vás tešíme!

VSTUPNÉ:

Dospelí 9,00 €
Dôchodcovia, študenti (19 – 26 rokov) 8,00 €
Žiaci a študenti (7 – 18 rokov) 4,00 €
ŤZP, ŤZP – S 3,00 €
Deti od 3 do 6 rokov 2,00
Deti do 3 r. zdarma

 V cene vstupného je aj prehliadka malého hradného okruhu a výstavy KOVOZOO a výstavy krojov a krojovaných bábik.

Napíšte komentár