15. 07. 2024 Henrich 37°C Skoro jasno

Výherný deň Kinekus Ružomberok - to sú darčeky, zábava a program pre celú rodinu!

15.04.2024 Autor: MS, Sponzorovaný obsah
Termín: 20.04.2024 Mesto:Ružomberok Zdroj:stránka organizátora
plagatik A5 ruzomberok

Zdroj: kinekus.sk

Výnimočný deň plný radosti, zábavy a vzrušujúcich odmien sa blíži! Výherný deň Kinekus sa po roku opäť vracia do Ružomberka. Už v sobotu 20. apríla od 8:00 - 16:00 zažijete skvelý rodinný deň plný úžasných prekvapení, v predajni Kinekus Ružomberok - Bystrická cesta 2159.

IMG 0001 velkej velkosti

Zdroj: kinekus.sk

Počas celého dňa budú pre deti pripravené rôzne atrakcie, ako napríklad šašo s balónovými kreáciami, rôzne súťaže a chýbať nebude ani sliepka Klotilda, ktorá sa s vami rada odfotí. Aj dospelí si však určite prídu na svoje. Čakajú ich odmeny za každý nákup, súťaže, chutné občerstvenie, hudba s moderátorkou a taktiež stánok s najnovším sortimentom, v ktorom si budete môcť vyskúšať náradie značky INGCO a PROKIN. Za akýkoľvek nákup bude každý zákazník odmenený aj 2€ poukážkou na ďalší nákup.

IMG 0377 velkej velkosti

Zdroj: kinekus.sk

Pri stánku s občerstvením si za svoj nákup môžete pochutnať na cukrovej vate, chutnej domácej klobáse s čapovanou kofolou alebo v bezmäsitej verzii na štrúdle a výbornej kávičke. Zapojiť sa budete môcť aj do súťaže o záhradný nábytok v hodnote 149€. Za každý váš nákup budete odmenení. Ak však nakúpite nad 30 eur, budete mať príležitosť točiť kolesom Kinekus a vyhrať okamžité a užitočné výhry, ako napríklad záhradné nožnice, skrutkovač, dosku na krájanie, panvicu, hrnček Čičmany, ale aj plyšovú Klotildu alebo knihu plnú užitočných rád.

IMG 0258 velkej velkosti

Zdroj: kinekus.sk

Nenechajte si ujsť možnosť výhodne nakúpiť užitočné veci do dielne, záhrady alebo domácnosti a pritom si užiť pestrý rodinný deň v Kinekuse Ružomberok. Výherný deň Kinekus bude prebiehať v predĺžených otváracích hodinách od 8:00 - 16:00. Ak ešte stále premýšľate kam pôjdete cez víkend 20.4., zavítajte do Kinekusu, kde zažijete radosť z užitočných vecí a pritom máte program pre celú rodinu. 

 

Napíšte komentár