21. 05. 2024 Zina 25°C Prehánky, búrky

Deň astronómie v Hvezdárni Sobotište

14.03.2024 Autor: Claudinka
Miesto:Hvezdáreň Sobotište Termín: 16.03.2024 Mesto:Sobotište Čas:16.00 - 20.00 hod. Zdroj:stránka organizátora
Plagat Den astronomie 2024 Sobotiste

Zdroj: krasyzahoria.sk

Astronomické popoludnie v Sobotišti pri príležitosti Dňa astronómie 2024. Trnavský samosprávny kraj – Záhorské osvetové stredisko v Senici a Miestna organizácia Slovenského zväzu astronómov v Sobotišti pripravujú pre všetkých priaznivcov astronómie jedinečné podujatie. Pri príležitosti Dňa astronómie 2024 sa v sobotu 16. marca 2024 uskutoční astronomické popoludnie v areáli Hvezdárne v Sobotišti.

Program: Podujatie sa začne o 16:00 hodine a potrvá do 20:00 hodiny. Organizátori si pre návštevníkov pripravili bohatý program plný zaujímavých astronomických pokusov a dielničiek. Tie sú vhodné pre rodiny s deťmi všetkých vekových kategórií.

Pre koho je podujatie určené: Astronomické popoludnie je skvelou príležitosťou pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o astronómiu a chcú sa dozvedieť niečo nové. Podujatie je vhodné pre rodiny s deťmi, ktoré sa chcú zabaviť a zároveň sa niečo naučiť. Organizátori sa tešia na stretnutie s každým, kto má chuť stráviť príjemné popoludnie v spoločnosti ľudí s rovnakým záujmom.

Astronomické popoludnie v Sobotišti pri príležitosti Dňa astronómie 2024 je jedinečnou príležitosťou pre všetkých priaznivcov astronómie. Vďaka podpore Fondu na podporu umenia sa môžu návštevníci tešiť na bohatý program plný zaujímavých pokusov a dielničiek. Neváhajte a príďte stráviť príjemné popoludnie v kruhu ľudí s rovnakým záujmom.

Napíšte komentár