Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: hvezdaren.org
Milí návštevníci, počas jarných prázdnin si pre Vás a Vaše deti všetkých vekových kategórii pripravila Hvezdáreň v Hlohovci program v planetáriu. V utorok aj vo štvrtok si budete môcť prísť pozrieť Kamilku a jej dobrodružstvá s Malým princom pri putovaní slnečnou sústavou. Pútavou detskou formou sa oboznámite so súhvezdiami a základnými poznatkami o slnečnej sústave. Okrem toho si budete môcť prísť ku nám pozrieť aj náučnú fulldomovú rozprávku 3-2-1 Štart! zameranú na kozmonautiku a zemskú atmosféru. Príbeh je o robotovi, ktorý zo svojej materskej kozmickej lode spadol na Zem a pokúša sa na ňu vrátiť. V piatok večer sa budete môcť prísť oboznámiť so súhvezdiami zimnej oblohy a tak isto sa niečo dozvedieť aj o tom ako hviezdy vznikajú a ako sa postupne vyvíjajú v programe Zo života hviezd.
Na tieto podujatia je potrebná rezervácia telefonicky na číslo 033 730 1828 alebo e-mailom na objednavky@hvezdaren.org.
Program počas jarných prázdnin 2024:
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
09.06.2025, 16:21
Révayovský Deň detíMartin
Po dlhom case bude spristupneny uzasny park pri revayovskom kastieli. Ten sam o sebe stoji za navstevu.....
04.06.2025, 09:57
Spišský hradViktoria
Bola som prekvapena ze v podstate vsetko zaujimave okrem nadvoria je znepristupnene pre rekonstrukciu. Kym to nedokoncia tak sa tam neoplati zajst, za neferove povazujem ze vstupne ostalo v podstate take iste.
31.05.2025, 15:43
Veľké sklamanie a to z jediného dôvodu..nikde na nete sme sa nevedeli dopátrať k časovému harmonogramu,jediný údaj,ktorý sa nám podarilo vypátrať,bol začiatok 10.00. Tak sme šli, o 11tej sme boli na mieste a tam sme zistili,ze pestrý program,ktorý je vypísaný na putavom plagáte za začína až v popoludňajších hodinách..viete si predstaviť sklamanie dvoch tesiacich sa deti,cestovali sme kvôli tomu 100km. Tábor sice rozostavaný mali,ale všetci ucinkujuci posedavali v tieni pri nápojoch, nebolo sa do čoho zapojiť. Jeden jediný pan v kostýme nas oslovil ze si môže vystreliť z kuše,takže malý si 2x strelil a nas program trval 2minuty. Ďakujeme.
28.05.2025, 14:56
KuchajdaJana
Bolo by vhodné opraviť informácie na webe že tam môžu ist aj psí kamaráti .Prišli sme dnes na jazero s malým psíkom len tak sa poprechádzať .A na vstupnej informačnej ceduli bolo že zakaz psov pokuta 33 €.To že tam sedavaju a spia bezdomovci to nevadí nikomu Sedia požívajú alkohol vykonávajú potrebu hocikde ani to nikomu nevadí .
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár