Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
DEŇ DETÍ Labková patrola na Severe sa blíži
Už tento štvrtok 1. júna sa stretneme na Námestí francúzskych partizánov, kde na všetky deti čaká bohatý program, atrakcie zdarma a súťaže.
13:00 Zahájenie MDD
14:00 Ľudová hudba ZUŠ
14:45 kapela BANDA
15:00 ŠTART Orientačného behu
15:30 vystúpenie žiakov ZUŠ
16:00 vystúpenie tanečníkov Aknela
16:30 FlyFit - vzdušná akrobacia
17:30 vyhodnotenie Orientačného behu
Turiec pre deti si pre deti pripravilo kreatívne dielne, pohybové hry a súťaže Fyzickú zdatnosť zajačikov preveria preteky Králičí hop. Nebude chýbať ani obľúbené maľovanie na tvár.
Niečo nové sa deti môžu naučiť pri aktivitách lesnej pedagogiky či Mestskej polície a do sýtosti môžu vystrájať v skákacom hrade.
Vystúpenia si pre vás pripravili žiaci zo Základnej umeleckej školy Martin na ul. P. Mudroňa, Aknela Vrútky a Fly Fit Studio Martin.
Počas podujatia bude v čase od 15:00 do 17:00 prebiehať orientačný beh pod vedením Klubu orientačného behu Martin. Registrácia prebehne na mieste a na záver budú úspešní účastníci v žrebovaní môcť získať super ceny.
Okrem toho sa o zábavu postará maskot Chase, s ktorým sa počas celého podujatia môžu detičky fotiť. Tri najlepšie fotky budú po podujatí, v rámci súťaže na FB, ocenené.
Za nezištnú spoluprácu ďakujeme neziskovej organizácii Samaritán, Mestskej polícii, klubu Králičí hop, ZUŠ Martin na ul. P. Mudroňa a taktiež ďakujeme všetkým, ktorí sa postarajú o zábavu a dobrú náladu.
Tešíme sa na vás
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár