Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Outdoorová hra pre deti od 6 rokov. Prvýkrát ozajstné napätie z pátrania v uliciach okolo vily Dominika!
Pátrajte, hádajte, lúštite! Tešia vás tajomstvá? Výborne! Ste na správnom mieste. Máte radi/máte rady hru? Hráte sa stále? Výborne! Práve vďaka našej hre sa stanete skutočnými pátračmi a skutočnými pátračkami.
Ste zvedaví, ste zvedavé? Výborne! Viete, aké tajomstvá sa skrývajú v uliciach okolo divadla? V domoch okolo divadla? Čo sa nachádza pod divadlom a ako sa tam dostaneme nepozorovane a takmer tajne? Neviete? Výborne!
Oblečte sa pohodlne, obujte sa pohodlne, lebo budeme kráčať a dumať. A pozor, vezmite rozum do hrsti. A pevné nervy treba tiež. Rozdelíme vás na skupiny a každá bude skutočne pátrať! Poďte s nami odhaliť tajomstvá okolo nášho divadla. Viete, že budova, v ktorej divadlo sídli sa volá vila Dominika? Prečo? Viete, koľko tajomstiev sa skrýva okolo nášho divadla? Vylúštite zopár hádaniek, nájdete správnu odpoveď a ocitnete sa na správnom mieste. Z ničoho nič ako na zelenej lúke. A tam, na zelenej lúke, odhalíte posledné tajomstvo tejto napínavej hry.
Na ceste za tajomstvami vás budú sprevádzať naši Dominikovia a Dominiky. Všetko závisí od vás, ako rýchlo vylúštite tajomstvá, ktoré na vás čakajú. Do toho, pátrači a pátračky!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
21.05.2026, 10:30
Nitriansky mestský park na SihotiJán Tóth
Narodil som sa v Nitre na Kmeťkovej ulici, pod hradom, v roku 1956 a do parku chodím takmer bez prerušenia. Obnova sa mi páči a teraz chodíme s vnukom, ktorý má 3 roky. Je tam ale jeden veľký problém, ktorý môže skončiť aj fatálne. Jedná sa o lanovú dráhu, ktorá je nešťastne projektovaná a hlavne skolaudovaná. Treba ju bezodkladne zastaviť a otočiť o 180 stupňov, nakoľko prisávanie siaha na chodník s trampolínami, po ktorom sa pohybujú malé deti, ktoré sú nevyspytateľné. Nedávno aj náš vnuk mal takmer kontakt s jazdcom na lane. V poslednej chvíli som ho odstrčil. Tá výstražná značka deťom nič nehovorí. Skúste sa presvedčiť osobne, hlavne keď sa na lane pohybujú aj väčšie deti a navyše sa jeden druhého roztláčajú. Zabráňte katastrofe a dajte mi vedieť ako budete postupovať k mojej pripomienke.
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár