27. 01. 2023 Bohuš 4°C Oblačno

Mikuláš bude rozdávať prekvapenia s Úsmevom

14.11.2022 Autor: Claudinka, Sponzorovaný obsah
Termín: 04.12.2022 Mesto:Celá SR Zdroj:stránka organizátora
1280x721

Zdroj: KAUFLAND

Tešia sa už vaše decká na Mikuláša? Netrpezlivo čakajú, čo im tentoraz nadelí do vyčistených čižmičiek? Nádielka bude tento rok viac ako bohatá. K tej u vás doma totiž Kaufland Detský festival pridá ďalšiu. Mikuláš príde s veľkým Úsmevom a bude rozdávať prekvapenia malým i veľkým nielen online, ale aj na vašej novučičkej rodinnej TURBO TV!

Všetci milujeme ten čas, keď náš domov naplní vôňa blížiacich sa sviatkov. Užite si túto atmosféru spoločne s deťmi v teple vášho domova, pri čarovnom predvianočnom TV programe. Kaufland Detský festival totiž pre vás v spolupráci s Mikulášom pripravil popoludnie plné prekvapení nielen pre tých najmenších, ale doslova pre celú rodinu. Pozrieť si ho môžete ešte predtým, ako bradatý deduško naplní detské čižmičky dobrotami – v nedeľu 4. decembra. A to nielen online na www.detskyfest.sk, ale aj na novej rodinnej TURBO TV, ktorú odteraz nájdete u vás doma už aj v káblovej televízii.

Mikulášsky TV program plný prekvapení

Okrem veľkého Úsmevu si pre vás Mikuláš v rámci festivalového programu pripravil vrece plné prekvapení. A programová nádielka bude veru naozaj bohatá! Tí najmenší si môžu zaspievať spoločne s obľúbenou dvojicou Paci Pac a detským speváckym zborom. Aký by to bol mikulášsky program bez škriatka Fíha Tralala, ktorého majú deti tak radi? Nebojte sa, nebude chýbať ani obľúbený Šiši deň s Turbi a Turbom, či populárna moderátorská dvojica Veronika Hatala a Juraj Bača. V programe vystúpia aj deti, ktoré si pre nás isto pripravili niečo príjemne vianočné.

Samozrejme, Mikuláš nezabudol ani na starších súrodencov, ockov a maminy. Tým do čižmičky nadelí krásny gala program, plný zvučných mien. V rámci slávnostného popoludnia a večera im zaspieva Tina s Alanom Murínom, Marián Čekovský s Monikou Bagárovou, Adam Ďurica, Anita Soul, Igor Kmeťo mladší spoločne s dcérkou Rebis, či stále obľúbený Paľo Hammel.

1280x720 Paci pac

Zdroj: KAUFLAND

Darujeme úsmev dvakrát

Nie všetky rodiny majú to šťastie, deliť sa o vzájomnú lásku pod jednou strechou. Preto Mikuláš tento rok prinesie úsmev aj deťom i rodičom, ktorým vďaka náročným životným okolnostiam hrozí strata bývania, či doslova rozpad rodiny. V rámci mikulášskeho festivalového gala Kaufland symbolicky odovzdá výťažok z kampane Darujte úsmev dvakrát, v rámci ktorej podporil neziskovú organizáciu Úsmev ako dar už štvrtý raz. S veľkým Úsmevom tak prispeje k tomu,  aby aj rodiny ohrozené stratou bývania mohli stráviť najkrajšie sviatky v roku spoločne.

Ak ste aj vy svojim deťom kúpili adventný kalendár s Medovníčkom v Kauflande, môžete si mikulášsky program s Kaufland Detským festivalom vychutnať nielen s hrejivým pocitom z darovaného úsmevu, ale aj so sladkou Fairtrade čokoládkou z rozprávkového okienka.

Prenos mikulášskeho Kaufland Detského festivalu, či čarovnú atmosféru z vianočných trhov, ktoré vám Mikuláš prinesie Z lásky k tradícii, budete môcť sledovať v nedeľu 4. decembra popoludní (od 14.00 hod.) nielen online na www.detskyfest.sk, ale už aj na novej rodinnej káblovej televízii TURBO TV, ktorú si naladíte u vás doma.

Napíšte komentár