Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: Bábkové divadlo v Košiciach
Kedy: 3. jún 2022 - 5 jún 2022
Bábkové divadlo v Košiciach a Občianske združenie pri Bábkovom divadle v Košiciach srdečne pozývajú malých i veľkých na jubilejný desiaty ročník festivalu VIRVAR - Dni bábkového divadla a hier pre rodiny.
Festival sa bude konať na rôznych miestach v Košiciach od 2. do 5. júna 2022 (štvrtok - nedeľa). Okrem domáceho košického bábkového divadla sa môžete tešiť na divadelné súbory zo Slovenska, Maďarska, Poľska, Ukrajiny a Litvy. Súčasťou festivalu VIRVAR bude aj piaty ročník festivalu flašinetárov. Ich čarovné "hracie skrinky" si užijete na rôznych miestach v Košiciach od 3. do 5. júna.
Ostávame verní tradícii a festival je pre všetkých zadarmo!
Je to naše poďakovanie vám, našim fanúšikom, divákom a priaznivcom za podporu počas dlhej a neľahkej divadelnej sezóny poznačenej pandémio
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
08.01.2026, 14:04
Sánkovačka na HrebienkuVeronika
Určite neodporúčam požičiavať sánky od spoločnosti, ktorá prevádzkuje lanovku na Hrebienok. Požičanie spánok na 1 hodinu stojí 10 €. Sánky boli pokazené, celú cestu nám zabávali doľava a brzdili, čiže som celú cestu ťahala sánky peši dole. Keď som chcela vrátiť peniaze, mali s tým veľký problém, lebo nestačil lístok na vrátenie, chceli ešte aj bloček. A to nehovorím ešte o tom, že máme zničený celý zážitok so sánkovania. Sánky podľa nás vôbec neservisujú. Určite odporúčam si sánky vyskúšať priamo pred predajňou, aby sa Vám nestalo, to čo nám.
30.12.2025, 15:19
Nám sa páčilo v Escape room TATRY. Pre niekoho sa môže zdať vyššie vstupné, ale my to berieme ako
"atrakciu" počas letnej dovolenky , ktorú vždy trávime na Slovensku a poväčšine v Tatrách.
30.12.2025, 10:03
Zimná detská pátracia hraKatarína
Boli sme si e v nedeľu a info centrum bolo zatvorené ( som si to dopredu neverila), ale mapky som vytlačila už doma a deti si to veľmi izili
12.12.2025, 09:00
Detský kútik TIME OUT v Auparku BratislavaIveta
Veľmi príjemný kútik, zábava pre detičky, oddych pre rodičov., bola som s vnučkou ktorá nechcela ísť domov tak sa jej veľmi páčilo.Vrelo odporúčam
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár