22. 09. 2021 Móric 16°C Dážď

Nová RESERVED kolekcia pre najmenších

Autor: Simona, Foto: reserved.com, PR správa

Jeseň klope aj na šatník najmenších. Značka RESERVED prichádza na sezónu jeseň/zima 2021 s novou kolekciou pre novorodencov, ktorá je založená na teplých jesenných odtieňoch.

Pri výrobe kolekcie sa kládol vysoký dôraz na kvalitu použitých materiálov, ktoré pri novorodencoch zohrávajú obzvlášť kľúčovú úlohu. Práve preto nesú modely z novej NEWBORN kolekcie označenie Eco Aware, čo znamená, že sa jedná o vysokokvalitné prírodné materiály, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Dôležitým faktorom pri vytváraní kolekcie bola jej funkčnosť a praktickosť, ktorú mamičky určite ocenia. Oblečenie je pohodlné a príjemné na dotyk, vďaka čomu sa v ňom vaše bábätko bude po celý deň cítiť príjemne. Zároveň RESERVED dbá na to, aby oblečenie nemalo sezónny charakter a bolo moderné aj o niekoľko rokov.

18

Zdroj: Reserved

Dizajnéri stavili  na motívy rastlín a kreslených zvieratiek, ktoré budú vždy nadčasové. V palete farieb prevládajú pastelové odtiene ladené do jesenného farebného tónu. V dievčenskej kolekcii nesmie chýbať púdrová ružová či čistá biela, ktorá skvele vynikne v kombinácii s pastelovou hnedou a zelenou. Pri chlapčenských jesenných modeloch prevládajú zemité odtiene hnedej a oranžovej, v zimnej edícii hlavne svetlé a tmavé odtiene modrej a šedej. Mamičky sa určite potešia praktickým multibaleniam body s krátkym aj dlhým rukávom, praktickým setom zložených z viacerých modelov či topánkam, ktoré ladia so zvyškom kolekcie. Vďaka pestrej ponuke dokážete vášmu bábätku vytvoriť niekoľko pohodlných setov na chladnejšie jesenné dni.

Modely z NEWBORN kolekcie sú dostupné vo veľkostiach 62-80 cm exkluzívne v online obchode RESERVED na www.reserved.com/sk/sk.

7

Zdroj: Reserved

25

Zdroj: Reserved

10

Zdroj: Reserved

Napíšte komentár