28. 10. 2021 Dobromila, Kevin 14°C Jasno

Pinokio – detské predstavenie

12.08.2021 Autor: Zuzka
Termín: 15.08.2021 Mesto:Košice Čas:10.00 - 11.00 hod. Zdroj:stránka organizátora
Pinokio Divadlo Cililing

Zdroj: Divadlo Cililing

Kedy:  15. august 2021 (nedeľa) o 10:00 - 11:00 hod. 
Kde: Kasárne Kultupark, Kukučínová 2, Košice

Do rozprávkového sveta, plného zábavy a veselých dobrodružstiev, kde dobro vždy zvíťazí a zlo nezostane nepotrestané, vovedie detičky počas Leta v Kulturparku prešovské divadlo Cililing. Presvedčia sa o tom, že keď klameš, narastie ti dlhý nos.

Známy drevený hrdina dokáže spievať, tancovať, behať a dokonca aj žonglovať. Nudiť sa s ním niet kedy… Len čo majster Gepetto vystrúha z hovoriaceho polienka malého dreveného chlapca, hneď sa v jeho dome začnú diať čudesné veci. Chlapčiatko zaraz vyrastie, dostane meno – Pinokio a už letí do školy. Cestou však stretáva zloducha, ktorý ho nahovorí na návštevu divadla, kde sa stretáva s jeho riaditeľom.

Z Pinokia sa stáva divadelná hviezda, no keď chce s divadlom skoncovať, zatvára ho principál Strakandy do klietky a púšťa len na predstavenia. Jedinou cestou úniku je predstavenie pokaziť. Pinokia vyhodia z divadla. Tatko Gepetto, ktorý sa ho vybral hľadať, zjedla veľryba. Stretnú sa však v jej bruchu a nakoniec ich zachráni Pinokiov dôvtip a dlhý nos.

Vstupné: 4 €

 

 

Napíšte komentár