21. 09. 2021 Matúš 17°C Skoro jasno

Relax v bazéne v Bešeňovej

20.04.2021 Autor: MS
Termín: 06.05.2021 a ďalšie Mesto:Bešeňová Zdroj:stránka organizátora

Poďte si užiť vodu a bazény len za 13€/ 1 osoba. V čom je táto ponuka výnimočná?

 • Aquapark na 2 hodiny – je možné zakúpiť si len časový blok na dve hodiny čistého pobytu v bazénoch.  Odporúčame prísť o 10-15 min skôr ako máte potvrdený termín vstupu, aby ste neboli ukrátení o čas strávený presunom k bazénom
  csm besenova A1 6osob page 001 beb46d6be6

  Zdroj: besenova.com

 • Vstup cez Galéria Thermal Bešeňová – netradične využijeme vstup cez recepciu hotela Galéria Thermal Bešeňová je to budova situovaná na rohu areálu, vedľa cintorína, s priamym vstupom z ulice. Vstupný vestibul vodného parku ostáva naďalej zatvorený.
 • Rezervácia vopred je nutná  – práve preto, aby sme vedeli garantovať, že sa do bazéna aj skutočne dostanete. Rezervujte si vstup maximálne 48 hodín vopred telefonicky na tel. 044/4307 700  v čase 10:00-18:00 hod, kde vám radi pomôžeme s výberom termínu v dobe 9.00 – 13.00 / 13:30 – 19:30 pre verejnosť (mimo hotelových hostí) sú bazény k dispozícii od pondelka do piatka.
 • Na čo sa môžem tešiť - okúpať sa teraz môžete celkom v troch hotelových vonkajších bazénoch s termálnou vodou Bešeňovej. Na pobyt vo vode bude samozrejme dohliadať kvalifikovaný plavčík.
 • Proces nákupu – je len cez recepciu hotela Galéria Thermal Bešeňová. Svoje auto bezpečne odparkujte na parkovisku pri hoteli, vojdete do budovy, kde si na recepcii potvrdíte, že skutočne Vy máte rezerváciu na dané časové pásmo, vyplatíte hodnotu vstupu, obdržíte časový lístok s uvedeným časovým pásmom, na kedy máte zakúpený vstup a presuniete sa vyznačenou trasou do bazénov. Na recepcii Vás budú navigovať k pripraveným šatniam a sprchám.
 • Hurá voda – odovzdáte svoj časový lístok plavčíkovi a užijete si vodu tak, ako to máte radi. 
 • Proces odchodu – po vypršaní 2 hodín vás plavčík upozorní, že je čas presunúť sa do šatní. Zoberiete si späť svoj časový lístok a vrátite na recepcii Galeria Thermal Bešeňová. 
 • Cena vstupu – je na 13 €/1 osoba. Deti do nedovŕšených 6 rokov majú vstup ZADARMO. Je potrebné sa preukázať kartičkou poistenca. Platí, že k jednej platiacej osobe je možné zobrať max 1 dieťa do 6 rokov, ak to umožňuje kapacita skupiny, do ktorej ste si rezervovali vstup. 
 • Cenové zľavy – tento vstup je možné zakúpiť si len osobne na recepcii. Galéria Thermal Bešeňová. Majitelia Aqua sezónky, Sauna sezónky a Šikovnej sezónky na rok 2021/2022 majú určenú zvýhodnenú cenu 10€/osoba, pre osobu ktorá je držiteľom sezónky.  Neplatia žiadne množstevné, regionálne, zamestnanecké a ani iné zľavy, ani predpredajové zľavovnené vstupy si nemôžu kompenzovať svoj vstup za tento typ vstupu. O možnosti dočerpania a kompenzácie nájdete viac TU.  
 • Bezpečnostné opatrenia – dbáme na dodržiavanie bezpečnostných opatrení a upozorňujeme, že stále platia    aktuálne platné nariadenia  v zmysle nariadenia UVZ SR sú návštevníci povinní preukázať sa negatívnym testom.
 • Všeobecné informácie – zakúpením vstupu cez recepciu Galéria Thermal Bešeňová návštevník akceptuje návštevník Návštevný poriadok Bešeňovej. Ponuka platí denne, od 22.4.2021 do odvolania. Zmena produktu vyhradená.

Napíšte komentár