24. 02. 2021 Metej 17°C Jasno

Najočakávanejšie filmové premiéry pre deti v roku 2021

Autor: Annie, Foto:

Králik Peter na úteku

Slovenská premiéra: január 2021


Obľúbený nespratník Peter sa tentokrát rozhodne utiecť z farmy, pretože si myslí, že svojím správaním všetkým spôsobuje iba problémy. V meste sa dostane do partie zvieracích zlodejov, ktorých novým cieľom sú farmárske trhy a šibal Peter do akcie zatiahne aj zvyšok rodiny a kamarátov. Záťah však nedopadne podľa plánu, a Peter tak za pomoci Thomasa a Bei musí napraviť, čo pokazil.

 


Krúdovci 2: Nový vek

Slovenská premiéra: január 2021


Animované dobrodružstvo pravekej rodinky pokračuje. Krúdovci potrebujú nové miesto pre život. Prvá praveká rodina sa teda vydá do sveta, aby našla bezpečnejšie miesto, ktoré by mohli volať domovom. Keď objavia idylický zamurovaný raj, ktorý spĺňa všetky ich potreby, myslia si, že ich problémy sú vyriešené ... až na jednu vec. Už tam žije iná rodina.


Baby šéf 2: Rodinný podnik

Slovenská premiéra: marec 2021

Ted a Tim sú bratia, ktorých cesty sa v dospelosti rozišli, no práve teraz nastal okamih, kedy treba spojiť sily a nájsť k sebe opäť cestu, aby spoločne porazili Dr. Erwina Armstronga a jeho plány.


Tom a Jerry

Slovenská premiéra: marec 2021


Raya a drak

Slovenská premiéra: marec 2021

 


Maxinôžka 2

Slovenská premiéra: marec 2021

 


Perinbaba a dva svety

Slovenská premiéra: apríl 2021

 


Gump – pes, ktorý naučil ľudí žiť

Slovenská premiéra: apríl 2021


Ono vlastne každý pes je v sebe tak trochu túlavý do tej doby, kým nájde svoje šťastie, a to šťastie nájde pes len s človekom. Môj príbeh je o hľadaní psieho šťastia a tiež o prekážkach na ceste k tomu správnemu človeku. Je o sile nezlomnosti, ktorá sa ukrýva v každom psovi. Áno, aj v tom vašom, vo vašej čivave, ktorá na vás čaká celý deň, kým prídete z práce. Aj v tom buldogovi, ktorý za vami pomaličky kráča a sotva chytá dych. Dám svoju dušu za to, že keby vám niekto chcel na tomto svete ublížiť, tak až potom spoznáte, aké silné má váš pes srdce a čo jeho láska k vám znamená. Tento film vám tak otvorí oči, pretože čo človek v psom srdci zničí, to môže zasa len človek uzdraviť. 


Rachot

Slovenská premiéra: máj 2021

 

 


Krotitelia duchov: Dedičstvo

Slovenská premiéra: jún 2021

 


Mimoni 2: Zloduch prichádza

Slovenská premiéra: júl 2021

 

 


Space jam 2: Nový začiatok

Slovenská premiéra: júl 2021

 


Expedícia džugľa

Slovenská premiéra: júl 2021

 


Hotel Transylvania 4

Slovenská premiéra: august 2021

transylvani4

Zdroj: famousfix.com

Napíšte komentár