Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: Carmel centrum n.o.
Posledný júnový týždeň 24. - 28. 6. 2020 od 14.00 - 20.00 hod. budeme znova v našej útulnej záhrade piknikovať
Pridajte sa k nám a užite si sladké koláčiky, slané dobroty, limonády, tichú hudbu, sedenie na deke, atmosféru prichádzajúcich letných prázdnin a dobrú kávu.
Počas pikniku bude prebiehať a "piknikový handmade trh", na ktorom si budete môcť pozrieť a kúpiť výrobky našich lokálnych šikovných a veľmi tvorivých priateľov. Možno si nájdete nejakú drobnosť pre seba alebo milý darček pre učiteľov ku koncu roka.
Naďalej prebieha zbierka na našu oddychovú zónu, na ktorú nám môžete prispieť dobrovoľným príspevkom. Našu predstavu o novom priestore vám ukážeme až na pikniku.. dovtedy je to tajomstvo.
Z našej záhrady však chceme spraviť ozajstnú oázu v strede mesta.
Už teraz sa na Vás veľmi tešíme.
Vaši Carmeláci
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár