Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: FB
Zima v Novom Meste patrí najmä deťom. A preto sme pre ne pripravili viacero aktivít, medzi ktorými nesmie chýbať kino. Tento rok sme vybrali skutočnú lahôdku, pokračovanie kinohitu ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO!
Premieta sa už v nedeľu 2. februára o 10.00 hod. v Cinema city VIVO Bratislava (bývalý Polus).
Vstup je, samozrejme, zdarma, vzhľadom na kapacitu kinosály si však treba vstupenky vopred (najneskôr do 31. januára) rezervovať na adrese: rezervacie@banm.sk.
Počet lístkov je obmedzený, maximálne dva na jednu osobu (dieťa + dospelý). Vstupenky sa budú vydávať v nedeľu hodinu pred premietaním.
Poďte s nami do kina.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
21.05.2026, 10:30
Nitriansky mestský park na SihotiJán Tóth
Narodil som sa v Nitre na Kmeťkovej ulici, pod hradom, v roku 1956 a do parku chodím takmer bez prerušenia. Obnova sa mi páči a teraz chodíme s vnukom, ktorý má 3 roky. Je tam ale jeden veľký problém, ktorý môže skončiť aj fatálne. Jedná sa o lanovú dráhu, ktorá je nešťastne projektovaná a hlavne skolaudovaná. Treba ju bezodkladne zastaviť a otočiť o 180 stupňov, nakoľko prisávanie siaha na chodník s trampolínami, po ktorom sa pohybujú malé deti, ktoré sú nevyspytateľné. Nedávno aj náš vnuk mal takmer kontakt s jazdcom na lane. V poslednej chvíli som ho odstrčil. Tá výstražná značka deťom nič nehovorí. Skúste sa presvedčiť osobne, hlavne keď sa na lane pohybujú aj väčšie deti a navyše sa jeden druhého roztláčajú. Zabráňte katastrofe a dajte mi vedieť ako budete postupovať k mojej pripomienke.
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár