20. 10. 2020 Vendelín 13°C Jasno

Vianočné trhy v Seredi 2019

04.12.2019 Autor: Claudinka, Foto: FB Mesto Sereď
Termín: 15.12.2019 a ďalšie Mesto:Sereď Zdroj:stránka organizátora
vt sered 19

Zdroj: FB Mesto Sereď

Pomaly ale isto sa nám blížia najkrajšie sviatky v roku. V týchto chvíľach je už známy vianočný a silvestrovský program v Seredi, z ktorého si určite budete môcť vybrať to, čo je Vášmu srdcu blízke.

Program začína 4. decembra koncertom skupiny Fragile, ktorý sa pre veľký záujem zopakuje aj 22. decembra.
V dňoch 4. - 5.decembra sa v mestskom múzeu budú konať vianočné tvorivé dielne. Dňa 9.12. určite mnohých zaujme koncert Norberta Daniša, ktorého výťažok poputuje OZ Nikolka.

Žiaci ZUŠ J.F.Kvetoňa na 10. decembra už tradične pripravili vystúpenie pod názvom Ďakovanie anjelom strážnym a dalšie vystúpenie títo žiaci pripravili aj v mestskom múzeu na 13.decembra.

V dňoch 11. - 15.decembra sa na Námestí slobody budú konať VIANOČNÉ TRHY. Začínajú v stredu o 17. hodine príchodom Mikuláša ,rozsvietením stromčeka a následným koncertom dua UKITAS. Vo štvrtok na Vás čaká predstavenie pre deti Janko a Marienka, vystúpenie Tomáša Biháriho a skupiny Randal. V piatok program odštartujú žiaci zo ZŠ J.A.Komenského, program bude pokračovať detským predstavením O dvanástich mesiačikoch, zabavia Vás aj melódie škótskych vrchov DON BALE a deň zakončí známa Borovienka. Sobotňajší deň začne dychovou hudbou Hrnčarované, pokračovať bude rozprávkou Palica von z vreca, vo večerných hodinách vystúpi skupina CLONS a duo RIŠO a MIŠO. Vianočné trhy v nedeľu ukončia Kabát Revival, Janessa a Belcanto duo.

31. decembra bude po uliciach Serede opäť jazdiť Party kamión a pol hodinu po polnoci privítame Nový rok veľkým ohňostrojom.

Napíšte komentár