19. 01. 2021 Drahomíra 4°C Sneženie

Strašidlenie v múzeu

15.10.2019 Autor: marylyn, Foto: Facebook
Miesto:SNM-Prírodovedné múzeum, Vajanského nábrežie 2, 810 06 Bratislava Termín: 14.11.2019 Mesto:Bratislava Čas:18:00 - 21:00 Zdroj:stránka organizátora
Stradislenie 2019 finjpg

Zdroj: SNM

Slovenské národné múzeum-Prírodovedné múzeum tento rok pripravuje XI. ročník obľúbenej nočnej hry pre deti s názvom Strašidlenie v múzeu, ktorá sa bude konať 14. novembra 2019 v sídelnej budove SNM na Vajanského nábreží 2 v Bratislave.

SNM-Prírodovedné múzeum pozýva deti vo veku 7 - 11 rokov, ktoré majú rady prírodu a neboja sa tmy, aby si prišli pomerať svoje vedomosti o prírode a pritom zažili tajomný večer v spoločnosti zvierat, rastlín, pradávnych zabudnutých tvorov a pravekých ľudských pozostatkov, spolu so strašidelnými sprievodcami, ktorí ich prevedú cez všetky úlohy a nástrahy v nočnom múzeu.

Stačí poslať fotografiu prírody, ktorú samy nafotili na tému „Farebná jeseň", do 31. októbra 2019 na adresu: strasidlenie@snm.sk. Z autorov najfarebnejších a najzaujímavejších fotografií organizátori vyberú účastníkov hry a Strašidlenie môže začať.

Dobrodružná nočná hra bude plná tmy, strašidelných stanovíšť a zaujímavých úloh, ktoré si pre deti pripravili tajuplné múzejné bytosti ako napríklad babka bylinkárka, strážca miliónového bohatstva z minulosti, mŕtva nevesta, múmia, alebo rôzni duchovia. Strašidlá deťom ukážu zákutia múzea, kde by sa ako bežní návštevníci cez deň nedostali. Pretože hra je súťažná, od detí budú strašidlá žiadať aj odpovede na svoje otázky. Účastníkov Strašidlenia nakoniec odmeníme atraktívnymi cenami, ktoré venovali partneri podujatia.

Zmena programu vyhradená.

Napíšte komentár