27. 11. 2022 Milan 8°C Polooblačno

Program na mesiac október v Budatku

26.09.2019 Autor: Externý prispievateľ, Foto: budatko.sk
Miesto:Holíčska 30 Termín: 31.10.2019 a ďalšie Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
Program mesiaca 2019 10

Zdroj: MC Budatko

Na október sa tešíme vždy tak trochu viac. Utrasie sa nová sezóna, je to prvý celý mesiac v prevádzke a tento mesiac Vám obvykle prinášame deň otvorených dverí. Ani tento mesiac to nebude inak, už vo štvrtok 10.10.2019 medzi 9:00 a 12:00 budú u nás na Vás čakať otvorené dvere všetkých miestností, ukážky bežného programu a možnosť si to všetko vyskúšať.

Hneď deň na to, v piatok oslavujeme u nás medzinárodný týždeň nosenia detí dvomi poliermi programu a to tancovaním s Andreou a podpornou skupinou nosenia.

Aj jeseň sa už viteľne začala nielen v kalendári, ak Vám niečo chýba v detskom šatníku, využite možnosť prísť v sobotu 19.9.2019 na burzu jesenného a zimného oblečenia. V prípade, že máte záujem na burze predávať, prihlasovanie predajcov spúšťame 5.10.2019. Prosíme predávajúce mamičky, aby svoju ponuku sústredili na ponuku sezónneho oblečenia a obuvi a tak poskytli kupujúcim
ponuku, pre ktorú prišli.

V októbri budeme mať ešte jednu oslavu, tekvičková zábava pre deti prinesie nielen kreatívne chvílky, ale i priestor sa vytancovať, vyblázniť a dobre zabaviť. 23.10. a 24.10. sa už na Vás teší organizačný tím!

Máme aj množstvo noviniek v programe pre mamičky, radi by sme Vás upozornili na:

  • Gravidjoga pre tehuľky
  • Láskavá náruč (kurz správnej manipulácie pre tehuľky a partnerov!!!)
  • Zdokonaľuj sa bábätko (kurz stimulácie a manipulácie)
  • Baby joga 6 tyzd. -12 mes.
  • Mami koučing - workshop (uzavretá skupina)
  • Kurz nemčiny čaká na záujemcov, aby sme ho mohli otovriť, neváhajte.


Zvyšný program, všetky otvorené krúžky pre dospelých i deti, jednorazové aktivity, montessori, hudobné či pohybové už nájdete v Semafore pripravené na Vaše prihlasovanie. Tak Vám želáme farebný október plný zážitkov aj z Budatka!  

Napíšte komentár