Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: Facebook Magio pláž
Máte každé ráno pocit, že si nemáte čo obliecť i keď máte plné skine? Túžite po niečom novom, ale nechcete zas míňať? Vyskúšajte SWAP oblečenia, na ktorom si môžete oživiť svoj šatník. Prineste kúsky, ktoré už nenosíte a na oplátku si odneste neobmedzené množstvo oblečenia, ktoré sa vám zapáči. Priniesť môžete 10 kúskov.
SWAPuje sa v co-workingovom priestore na Magio Pláži v sobotu 20. júla od 10:00 do 18:00.
Vstupné na SWAP je dobrovoľné.
SWAP je alternatívny spôsob získavania „nových“ vecí. Cieľom je dostať čo najviac pekného a nositeľného oblečenia, ktoré nám len tak stoji v skrini späť do obehu. Práve takýmto spôsobom sa mnoho ľudí dostáva k svojim vysnívaným kúskom, ktoré už iní nepotrebujú. Ide o spôsob, ako z dlhodobého hľadiska znížiť dopyt po novom oblečení a teda objemu výroby rýchleho a často nekvalitného oblečenia, ktoré zaťažuje planétu. Na SWAPe sa kladie dôraz na starostlivé vytriedenie a prinesenie len tých najlepších kúskov, ktoré nenosíte. Často sú to práve kúsky z kategórie „do toho schudnem“, alebo „do toho priberiem“ či „k tomuto potrebujem iné topánky, alebo kabát“. Poznáme to všetci, že? Predstavte si, že práve tieto kúsky môžu niekomu urobiť obrovskú radosť. Prineste ich na SWAP a vytvorte si vo svojom šatníku miesto pre niečo nové.
Na SWAPe vymieňate oblečenie, kabelky, topánky a doplnky. SWAPujeme dámske, pánske aj detské oblečenie. Priniesť môžete 10 najkrajších kúskov z vášho šatníka. A zo SWAPu si môžete odniesť maximálne 10 nových kúskov. Na SWAP sa počas dňa môžete kedykoľvek vrátiť.
SWAPovanie je založené na vzájomnej dôvere a my veríme, že sa na naň všetci starostlivo pripravíme. Bez vás a vašej aktívnej účasti SWAPy nemôžu fungovať. Skúsme preto spolu zabezpečiť čo najvyššiu kvalitu prinesených kúskov, aby ste si zo SWAPu odniesli kúsky, ktoré vám v šatníku chýbajú. Na SWAP môžete prísť aj ak neprinesiete kúsky na výmenu.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár