Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: FB Svätojurský vinohradnícky spolok
Svätojurskí vinári a ich vína, vatra, skvelé kapely a ich muzička až do rána... Zažite Sen noci svätojurskej a privítajte s priateľmi leto uprostred svätojurských vinohradov.
Vstup je voľný. Na mieste si môžete zakúpiť sklenený pohárik s logom festivalu v hodnote 3 €. Priniesť si samozrejme môžete aj vlastný. Víno si potom kupujete u každého vinára v stánku. Na začiatku podujatia bude pre deti pripravený program s animátormi. Svätojánska vatra sa zapáli približne o desiatej hodine.
Kapelky, ktoré nám spríjemnia festival: Pánko,Headmovers, Space Recorder, Diego, Polemic, Pii Jem, Pán Boleslav s platňami.
Nalejú vám títo vinári: Víno Šmelko, Hergotič, Jozef Achberger, Vinárstvo Bognár, Martin Achberger, Braňo Bahna, Matúš Kozmon, Lukáš Achberger, Milan Blahovský, Ondrej Matula, Miro Havel, Denis Romanov, ViaJur, Malovinárstvo Jarolím, Žitný - Lakota, Martin Pajer, Mišo Zeliska, Mišo Bažalík, Andrej Horváth, Vinco Hupka, Štefan Achberger, Dubovský a Grančič, M. Miklovič, K
Rodičia zbystrite. Sen noci svätojurskej je family friendly. Aby ste si mohli vychutnať víno v pohári, od 17.00 do 21.00 bude pripravený i sprievodný program pre deti. Pre najmenších do 6 rokov bude nachystaný dokonca detský kútik, kde ich budete môcť nechať sa pohrať.
Ak by niekto nevedel, ktorým smerom sa vydať, je to jednoduché. Od Terna prejdete cez semafor na druhú stranu do vinohradov a potom už len stále rovno po asfaltke.

Zdroj: FB Svätojurský vinohradnícky spolok
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
08.01.2026, 14:04
Sánkovačka na HrebienkuVeronika
Určite neodporúčam požičiavať sánky od spoločnosti, ktorá prevádzkuje lanovku na Hrebienok. Požičanie spánok na 1 hodinu stojí 10 €. Sánky boli pokazené, celú cestu nám zabávali doľava a brzdili, čiže som celú cestu ťahala sánky peši dole. Keď som chcela vrátiť peniaze, mali s tým veľký problém, lebo nestačil lístok na vrátenie, chceli ešte aj bloček. A to nehovorím ešte o tom, že máme zničený celý zážitok so sánkovania. Sánky podľa nás vôbec neservisujú. Určite odporúčam si sánky vyskúšať priamo pred predajňou, aby sa Vám nestalo, to čo nám.
30.12.2025, 15:19
Nám sa páčilo v Escape room TATRY. Pre niekoho sa môže zdať vyššie vstupné, ale my to berieme ako
"atrakciu" počas letnej dovolenky , ktorú vždy trávime na Slovensku a poväčšine v Tatrách.
30.12.2025, 10:03
Zimná detská pátracia hraKatarína
Boli sme si e v nedeľu a info centrum bolo zatvorené ( som si to dopredu neverila), ale mapky som vytlačila už doma a deti si to veľmi izili
12.12.2025, 09:00
Detský kútik TIME OUT v Auparku BratislavaIveta
Veľmi príjemný kútik, zábava pre detičky, oddych pre rodičov., bola som s vnučkou ktorá nechcela ísť domov tak sa jej veľmi páčilo.Vrelo odporúčam
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár