Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Výstava je venovaná jedinečným róbam a kostýmom, ktoré nosila rakúska cisárovná a uhorská kráľovná Alžbeta (1837 - 1898), nazývaná Sisi. Ide o unikátnu výstavu, ktorá prezentuje 14 replík šiat cisárovnej Sisi. Vystavené modely pochádzajú z dielne a súkromnej zbierky profesionálnej krajčírky Móniky Czédly z Gödöllő. Popularitu a úspešnosť výstavy dokladuje jej putovanie po celej Európe. Na výstave môžu návštevníci vidieť jazdecké šaty cisárovnej, bálové šaty s niekoľko metrovou červenou vlečkou vyšívanou zlatými niťami, alebo jej korunovačné šaty.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
25.03.2026, 12:20
Areál hier Radosť ŠtrkovecVincent
po ''rekonštrukcii' je toto NAJHORŠIE ihrisko ake som kedy videl. už nikdy tam nezoberiem mojich troch synov!!!!!! minule jeden spadol a ani si nerozbil koleno ako minule. O NIčOM! A NAJHORšIE, v okoli sa prestal pohybovat podozrivy muž a tym padom už mi to nepripomina moje detstvo. VRATTE HO SPäT!
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár