05. 07. 2020 Sviatok sv. Cyrila a Metoda 31°C Jasno

Červená čiapočka

24.05.2019 Autor: Zuzka, Foto: PKO Prešov
Termín: 22.06.2019 Mesto:Prešov Čas:- Zdroj:stránka organizátora
cervena ciapocka

Zdroj: PKO Prešov

Kedy: 22. jún 2019 o 13.00 a 14.30 hod.
Kde: V záhrade umenia, Svätoplukova, Prešov 

Vstupné: 8,- €

Červená čiapočka je jednou z najznámejších svetových rozprávok a straší deti už viac ako dvesto rokov. Počas predstavenia sa diváci ocitnú v divokom svete rozprávok, v nudnom lese plnom nudných zvieratiek, ale aj vo svete kde áno nie je vždy áno a nie nemusí byť nie. A mucha nemusí byť mucha.

Červená čiapočka je venovaná deťom od 4 rokov.

Nezávislé profesionálne divadlo Teatro Tatro je voľným zoskupením hercov, režisérov, výtvarníkov a nadšencov oddaných divadlu. Súbor vždy hľadal slobodu v tvorbe, či už v tradičných priestoroch alebo pri posúvaní hraníc divadla na ulicu. Cez projekty v maringotkách sa postupne dostal k etape vlastného cirkusového šapito, v ktorom sa dajú inscenovať aj dramaturgicky, výtvarne a herecky náročné kusy. Posledným prírastkom je komorný priestor malého stanu, ktorý je schopný cestovať aj tam, kde divadlo bežne nebýva - na lúky, na opustené pozemky, do parkov, na námestia, ale aj na školské dvory. 
Teatro Tatro sa kontinuálne venuje tvorbe pre detského diváka.

Tvorcovia apelujú na potrebu múdreho divadla pre deti už vo veku, kedy sa im vytvára hodnotový systém a vkus, ktorý zostane.

Kapacita miest obmedzená 70 osôb.

Informácie a predaj vstupeniek:
Park kultúry a oddychu - Čierny orol, Hlavná 50, 080 01 Prešov
E-mail: pkovstupenkypo@gmail.com
Tel. číslo: 051/77 237 41 -2 

Napíšte komentár