Rozprávkový Deň detí v City Arena

21.05.2019 Autor: Claudinka, Foto: FB City Arena - nákupné centrum
Termín: 31.05.2019 Mesto:Trnava Čas:15.00 - 19.00 hod. Zdroj:stránka organizátora
rozpravkovy den deti tt 2019

Zdroj: FB City Arena - nákupné centrum

Pozývame vás na rozprávkový deň deti v nákupnom centre City Arena 31.5.2019 od 15.00 do 19.00 hod. Je jedno či veríte alebo neveríte na rozprávky, my v nákupnom centre CITY ARENA vás prenesieme do sveta rozprávok, aký nájdete v knižkách, filmoch či snoch. 


Čaká na vás veselý interaktívny program s pesničkami, ktorý uvádza zábudlivá Dory z rozprávky Nemo a Dory. Dory sa trocha stratila v rozprávkovom svete a hľadá cestu naspäť a tiež svoju pamäť. Na svojej púti rozprávkovým svetom prechádza z jedného príbehu do druhého, stretáva známe rozprávkové postavičky, zaspieva si s nimi, naučí sa tancovať či spozná Mimoňskú reč.

Stretáva aj nových kamarátov, ktorí jej predvedú rôzne kúsky ako napríklad veselý námorník Mr. Bubble s kúzelnými mega bublinami, kúzelník Ivan či šašo Jaro so svojimi maňuškami, žonglérka Kika a tešiť sa môžete aj na koncert Sníčka Huga z TV RIK.

Počas podujatia stretnete množstvo maskotov, pripravené sú aj súťažné stanoviská, maľovanie na tvár, tvorivé dielne a pohybové aktivity.

Príďte s nami zažiť neopakovateľný deň detí !
Tešíme sa na všetkých - malých i veľkých oslávencov.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár