Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: banskabystrica.sk
V máji tohto roka odštartovali tradičné Olympijské festivaly. Rôzne športové disciplíny či vedomostné kvízy majú za sebou žiaci základných škôl. Pohybové aktivity a súťaže majú nezastupiteľné miesto aj v predprimárnom vzdelávaní, preto budú v utorok, 14. júna 2023 medzi sebou zápoliť aj deti z 33 škôlok z celého banskobystrického okresu.
Dejiskom bude Štadión SNP na Štiavničkách, v prípade nepriaznivého počasia Športová hala Dukla. Počas jubilejného 25. ročníka si viac ako 130 malých športovcov zmeria sily v súťažných disciplínach ako beh na 50 m, prekážková dráha, hod loptičkou do diaľky, dráha obratnosti či skok do diaľky.
Z každej materskej školy sú prihlásené štyri deti, dve dievčatá a dvaja chlapci, ktoré budú bojovať o putovný pohár primátora mesta. Jednotlivci sa zároveň môžu tešiť na medaily, diplomy, tričká či drobné darčeky a víťazná škôlka si odnesie aj balík športových potrieb.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
17.02.2026, 09:04
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁ Eva
Pekne a zaujímavý vylet
17.02.2026, 09:00
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁ Eva
Super pre deti
13.02.2026, 21:59
Senzorická herňa - Malými rukamiLucia
Úžasné miesto, príjemná starostlivost! Určite eše prídeme.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár