02. 07. 2020 Berta 32°C Prehánky, búrky

Divadlo Fí: Žofka a Žofka

01.03.2019 Autor: Claudinka, Foto: malyberlin.sk
Termín: 10.03.2019 Mesto:Trnava Čas:15.00 hod. Zdroj:stránka organizátora
Divadlo Fi Zofka a Zofka web 800x480

Zdroj: malyberlin.sk

Divadlo Fí: Žofka a Žofka
Divadelné predstavenie
10. marec 2019 (nedeľa)
15.00 hod. — Veľká sála - Malý Berlín

Pozývame deti a rodičov na činoherno-bábkové predstavenie o malej Žofke, ktorá sa musí zabaviť sama, kým sa jej budú môcť venovať jej rodičia. Na predstavenie nadviaže tvorivá dielňa s kreslenou Žofkou. Program je vhodný pre deti od 3 do 10 rokov. Žofka je, ako napokon aj veľa iných, „dieťa s kľúčom na krku.“ Také dieťa sa vie o seba postarať, a hoci je ešte celkom malé, vo všeličom je už veľké. Lebo tak to chodí. Napríklad je veľké, keď sa nehnevá na rodičov, že musia veľa pracovať. Ale smutné je. Žofka príde zo školy domov, a väčšinou je sama. A dnes sa toho toľko stalo! Žofka by to chcela niekomu porozprávať. No nikto z „veľkých“ akosi nemá čas. Ešteže je Žofka stále aj malá. Takí malí si vždy nájdu kamaráta. A keď nenájdu, tak si ho vyrobia. A tak má aj naša Žofka svoju Žofku. Vyrozpráva jej svoje dnešné dobrodružstvá, aby si skrátila chvíľu, kým príde mama. Lebo ona predsa nakoniec, vždy príde.

Predstavenie je vhodné pre deti od 3 rokov. Prosíme rodičov, aby rešpektovali odporúčanie vekovej vhodnosti a tým aj ostatných divákov predstavenia.

Dĺžka predstavenia a naväzujúcej tvorivej dielne: cca 60 min.
autor: Paulína Belická, Lucia Janovová, Júlia Jurinová
réžia a dramaturgia: Paulína Belická
výtvarná koncepcia a realizácia: Júlia Jurinová
hrá: Lucia Janovová

Vstupné: 2 €
Rezervácie: Keďže na toto podujatie nie je online predpredaj, je tu možnosť rezervovať si miesto. Stačí napísať na rezervacie@malyberlin.sk a počkať na odpovedný mail.

Napíšte komentár