09. 08. 2020 Ľubomíra 34°C Skoro jasno, prehánky

Program na mesiac február v MC Budatko

29.01.2019 Autor: MC Budatko, Foto: budatko.sk
Miesto:Holíčska 30 Termín: 28.02.2019 a ďalšie Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
Program mesiaca 2019 02

Zdroj: budatko.sk

Krásna zima! Taká naozaj, príjemná na lícach a biela pre všetkých nadšencov zimných športov. Kamkoľvek ideme, aj na tom najmenšom kopci výskajú nejaké deti, ktoré sa nadšene spúšťajú dolu miernym alebo strmým kopcom na sánkach, boboch, vreckách a zadkoch len tak. Slniečko svieti a občas niečo dosneží a deťom je úplne jedno aká je z toho kde kalamita, dokážu sa úprimne tešiť z prírodnej nádielky a vychutnať si ju. Bohatý februárový program ich snáď nadchne rovnako a vychutnajú si ho aj spolu s Vami, pretože našim cieľom sú nielen spokojné deti, ale aj ich rodičia.

Pohybu majú deti dosť aj u nás a dokonca máme pár voľných miest v krúžkoch ako Fitlopty , cvičenie na chrbátik a nožičky alebo cvičenie na ploché nohy. Pre deti, ktoré chvíľku obsedia vyskákané do sýtosti sa nájde miesto aj v Montessori ateliéri 12 - 18 mesiacov. Aktivít tiež bude dosť, aktuálne na tému máme pripravené Montessori popoludnie, mladí Budatkovedci objavia úžasné veci, a pre malé deti máme pripravené každú stredu tvorivé dielničky a maľovanie s jogurtovými farbami. Tvorivky pre veľkáčov budeme mať tiež, stačí sledovať Semafor.

Pre mamičky máme stále silnejšiu zostavu, ktorá pokrýva naozaj široké spektrum záujmov. Od stretnutí tehuliek s dulou, cez tanec s bábätkom v šatke, Babyplay s bábätkami, pediatrickú poradňu (a prednášku o pohybovom vývojí detí do 1. roku), BabySigns kurz znakovania s deťmi a aj stretnutie s detskou psychologičkou. Pre maminy samotné máme naďalej jazykové konverzácie v nemčine a angličtine, stretnutie s právničkou na tému reklamácie a aj individuálnu právnu poradňu a ak Vás zaujíma viac zo života detí v opatrovníckych rodinách, aj stretnutie Úsmev ako dar.

Tento rok sa opäť chystáme i na návštevu čokoládovne v Kittsee, dostupné termíny nájdete v kalendári, mysleli sme aj na tatinkov a termín je v sobotu, podľa ďalšieho záujmu vybavíme pokračovanie.

Čaká nás i tradičný fašiangový karneval s množstvom zábavy a aktivitami pre deti, prihlasovanie spustíme v priebehu budúceho týždňa. Šikovné maminky pekárky, hláste sa vopred, vstupné Vám odpustíme!

Novinkou tento mesiac bude Tajomstvo portrétovej fotografie, ktoré Vám priblíži pár tipov a trikov ako sa na fotenie psychicky a fyzicky pripraviť a dosiahnuť maximum so želaným úspechom. Samozrejme dostanete aj potrétovú fotografiu. :) Termíny sa postupne budú objavovať v Semafore podľa možností forografky.

Tento mesiac sa viac ako po iné mesiace v roku zameriavame na čistotu v Budatku, pretože ešte stále hľadáme upratovačky a tak sa o čistotu priestorov staráme sami. Prosíme Vás o pomoc, upozornenie na nečistoty, či priloženie ruky k dielu, pravidelnou dezinfekciou a používaním germicídneho žiariča robíme všetko pre to, aby boli naše priestory pre každého bezpečné. Viac sa dočítate v článku na túto tému. Preto Vás prosíme, príďte k nám len ak ste zdraví. Kvôli Vám i kvôli nám. Spolu tak zabezpečíme prostredie, v ktorom nám bude lepšie.

 

Napíšte komentár