Najočakávanejšie filmové premiéry pre deti v roku 2019

Autor: Annie, Foto: uvedené

RALF BÚRA INTERNET

Slovenská premiéra: 10.1. 2019


V novom dobrodružstve Ralph opúšťa Litwakovu videoherňu a vydáva sa do nezmapovaného, rozsiahleho a vzrušujúceho sveta internetu, ktorý môže, ale aj nemusí prežiť Ralphovo ničenie. Zlý chlapec z hry, Ralph a jeho kamarátka Vanellope von Schweetz, musia riskovať všetko na ceste skrz internet pri hľadaní náhradnej časti do Vanellopinej videohry Sugar Rush. Cestou sa zoznamujú s občanmi siete, vrátane webovej podnikateľky Jesss, ktorá je hlavným algoritmom, srdcom a dušou trendy stránky „ BuzzTube“.


ĽADOVÁ SEZÓNA 2

Slovenská premiéra: 24.1. 2019


Ľadový medveď Norm si na zimný spánok vôbec nepotrpí. Práve naopak. Keď sa vonku ochladí, začína pre neho a pre celú partiu jeho kamarátov zo severu tá pravá Ľadová sezóna, sezóna plná dobrodružstiev a zábavy. Norm najprv spôsobí riadny rozruch na ceste do New Yorku, aby ho po návrate domov čakala jedna dôležitá úloha. Musí z ostatných zvierat severu postaviť hokejový tím a    v jednom veľkolepom zápase zachrániť drahocenný ľad a ich ľadový domov.


NÁVRAT DOMOV

Slovenská premiéra: 24.1. 2019


Dobrodružný rodinný film od autora bestselleru Psia duša. Bella bola len šteniatko, keď si ju Lucas adoptoval a odvtedy boli najlepší priatelia. Jedného dňa však Bella zmizne a ocitne sa vyše 600 km od svojho pána. Láska k nemu je však silnejšia ako nepriazeň osudu a Bella je rozhodnutá sa vrátiť domov. Cestou na ňu čakajú rôzne dobrodružstvá, noví priatelia, ale aj nebezpečenstvá veľkého, neznámeho sveta...


LEGO PRÍBEH 2

Slovenská premiéra: 7.2. 2019

Uplynulo 5 rokov odkedy bolo všetko úžasné a občania čelia novej obrovskej hrozbe: LEGO DUPLO votrelci z vesmíru ničia všetko rýchlejšie než sú naši hrdinovia schopní znova postaviť.


AKO SI VYCVIČIŤ DRAKA 3

Slovenská premiéra: 21.2. 2019


Dvaja nerozluční kamaráti, mladý viking Štikút a drak Bezzubý vyrážajú na svoje posledné dobrodružstvo. Ostrov Berk je v ohrození a bude záležať na každom rozhodnutí, čo sa nový náčelník dediny Štikút a nový alpha drak Bezzubý rozhodnú urobiť.


PSIE VELIČENSTVO

Slovenská premiéra: 7.3. 2019


Rex je najobľúbenejší pes v britskom kráľovskom paláci. Keď stratí stopu svojej vyvolenej psej dámy, vydáva sa na dobrodružnú cestu, počas ktorej objaví svoje pravé ja a spozná silu skutočnej lásky a priateľstva. Animovaný rodinný film režiséra Bena Stassena (Cesta na Mesiacc 3D, Sammyho dobrodružstvo,Robinson Crusoe: Na ostrove zvieratiek).


ČAROVNÝ PARK

Slovenská premiéra: 14.3. 2019

June je optimistické dievčatko, ktoré jedného dňa objaví uprostred lesa zábavný park. Ten je plný fantastických atrakcií a hovoriacich zvierat, ale zároveň aj zmätený. June pochopí, že park má pôvod v jej fantázií a ona je jedinou, kto môže všetky tie zmätky napraviť. A tak sa so zvieratkami spoja, aby zachránila toto čarovné miesto.


DUMBO

Slovenská premiéra: 28.3. 2019

Majiteľ trápiaceho sa cirkusu Max Medici angažuje bývalú hviezdu manéže Holta Farriera a jeho deti, aby sa starali o malé sloníča. To sa narodilo s neprimerane veľkými ušami a v cirkuse, beztak zápasiacom s problémami, je iba na smiech. Keď však vysvitne, že Dumbo dokáže lietať, Maxov cirkus zažije neuveriteľný comeback. Správa o lietajúcom slonovi sa donesie aj do uší výrečného podnikateľa V.A. Vandevera, ktorému sa podarí pretiahnuť Dumba do svojho nového veľkolepého zábavného podniku Dreamland. Dumbo stúpa do nových výšin a zdá sa, že príbeh speje k šťastnému koncu. Holt však zisťuje, že pod nablýskaným pozlátkom je Dreamland plný temných tajomstiev…


PRINC KRASOŇ

Slovenská premiéra: 11.4. 2019


Čo majú spoločné Snehulienka, Šípková Ruženka či Popoluška? Všetky sú zaľúbené do Princa Krasoňa. Ešte keď bol malý chlapček, zlomyseľne ho zakliala zlá kráľovná. Odvtedy sa do neho každé dievča v kráľovstve beznádejne zaľúbi. Aby prelomil kliatbu a našiel pravú lásku, vydá sa na dobrodružnú cestu. Spoločnosť mu robí neznámy cudzinec Lenny o ktorom ani netuší, že to v skutočnosti dievča Lenore, prezlečené za chlapca a jediné dievča v krajine na ktorú kliatba neplatí. Rozprávka od tvorcov Shrek prinesie vtipný príbeh pre celú rodinu o odvážnych a správnych rozhodnutiach či pravej láske.

 


MIA A BIELY LEV

Slovenská premiéra: 25.4. 2019


Priateľstvo je to najväčšie dobrodružstvo.


POKÉMON DETEKTÍV PIKACHU

Slovenská premiéra: 9.5. 2019

Vo vesmíre pokémonov. Tim Goodman je bývalý tréner Pokémonov a syn prominentného detektíva Harryho Goodmana. Keď jeho otec zmizne pri autonehode, príde Tim do mesta Ryme kde stretne detektíva Pikachu, ktorý bol Harryho bývalým Pokémonom. Tim je nejakým spôsobom schopný porozumieť tomuto pokémonovi a neochotne spolupracuje, aby našiel svojho otca Harryho a odhalil tajomstvo okolo jeho zmiznutia. Dynamické duo čoskoro objaví nečestné sprisahanie, ktoré predstavuje hrozbu pre vesmír pokemonov.


UGLY DOLLS

Slovenská premiéra: 16.5. 2019


Animované dobrodružstvo, v ktorom sa bezstarostné Ugly Dolls stretávajú s tým, čo znamená byť iný a čo je v skutočnosti najdôležitejšie.


ALADDIN

Slovenská premiéra: 23.5. 2019


MINECRAFT

Slovenská premiéra: máj 2019

minecraft

Zdroj: gamesite.sk


TAJNÝ ŽIVOT MAZNÁČIKOV 2

Slovenská premiéra: 20.6. 2019


TOY STORY 4

Slovenská premiéra: jún 2019


SPIDERMAN: ĎALEKO OD DOMOVA

Slovenská premiéra: 4.7. 2019

Pokračovanie úspešného hraného filmu Spider-Man: Návrat domov, v ktorom sa Peter Parker opäť snaží zosúladiť bežný stredoškolský život s povinnosťami superhrdinu. Film sa natáčal v Európe, napríklad aj v Prahe či Liberci.


LEVÍ KRÁĽ

Slovenská premiéra: 18.7. 2019


ANGRY BIRDS 2

Slovenská premiéra: 3.10. 2019

 

Druhý diel animovaného megahitu Angry Birds príde do kín už na jeseň 2019.


 

THE BIG TRIP

Slovenská premiéra: 17.10. 2019

Bláznivý bocian prináša dieťa pandy k nesprávnym dverám. Skupina zvieratiek: medveď, los, tiger a králik sa rozhodnú vydať na zábavné a náročné dobrodružstvo, aby dieťa pandy dostali k správnym dverám.

Bigtrip

Zdroj: forumfilm.sk


OVEČKA SHAUN 2: FARMAGEDDON

Slovenská premiéra: 17.10. 2019


Blízke stretnutie tretieho druhu s najobľúbenejším ovčím stádom v Shaunovom celkom novom filmovom dobrodružstve. Shaun vyráža na intergalaktickú misiu na záchranu malej mimozemskej návštevníčky pred diabolskou vládnou organizáciou, ktorá sa ju snaží zajať a zneužiť pre svoje nekalé ciele. 


FROZEN 2

Slovenská premiéra: november 2019


JUMANJI 3

Slovenská premiéra: december 2019


Pokračovanie rodinného dobrodružstva Jumanji dorazí na Slovensko pred Vianocami 2019.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár