Najočakávanejšie filmové premiéry pre deti v roku 2019

Autor: Annie, Foto: uvedené

RALF BÚRA INTERNET

Slovenská premiéra: 10.1. 2019


V novom dobrodružstve Ralph opúšťa Litwakovu videoherňu a vydáva sa do nezmapovaného, rozsiahleho a vzrušujúceho sveta internetu, ktorý môže, ale aj nemusí prežiť Ralphovo ničenie. Zlý chlapec z hry, Ralph a jeho kamarátka Vanellope von Schweetz, musia riskovať všetko na ceste skrz internet pri hľadaní náhradnej časti do Vanellopinej videohry Sugar Rush. Cestou sa zoznamujú s občanmi siete, vrátane webovej podnikateľky Jesss, ktorá je hlavným algoritmom, srdcom a dušou trendy stránky „ BuzzTube“.


ĽADOVÁ SEZÓNA 2

Slovenská premiéra: 24.1. 2019


Ľadový medveď Norm si na zimný spánok vôbec nepotrpí. Práve naopak. Keď sa vonku ochladí, začína pre neho a pre celú partiu jeho kamarátov zo severu tá pravá Ľadová sezóna, sezóna plná dobrodružstiev a zábavy. Norm najprv spôsobí riadny rozruch na ceste do New Yorku, aby ho po návrate domov čakala jedna dôležitá úloha. Musí z ostatných zvierat severu postaviť hokejový tím a    v jednom veľkolepom zápase zachrániť drahocenný ľad a ich ľadový domov.


NÁVRAT DOMOV

Slovenská premiéra: 24.1. 2019


Dobrodružný rodinný film od autora bestselleru Psia duša. Bella bola len šteniatko, keď si ju Lucas adoptoval a odvtedy boli najlepší priatelia. Jedného dňa však Bella zmizne a ocitne sa vyše 600 km od svojho pána. Láska k nemu je však silnejšia ako nepriazeň osudu a Bella je rozhodnutá sa vrátiť domov. Cestou na ňu čakajú rôzne dobrodružstvá, noví priatelia, ale aj nebezpečenstvá veľkého, neznámeho sveta...


LEGO PRÍBEH 2

Slovenská premiéra: 7.2. 2019

Uplynulo 5 rokov odkedy bolo všetko úžasné a občania čelia novej obrovskej hrozbe: LEGO DUPLO votrelci z vesmíru ničia všetko rýchlejšie než sú naši hrdinovia schopní znova postaviť.


AKO SI VYCVIČIŤ DRAKA 3

Slovenská premiéra: 21.2. 2019


Dvaja nerozluční kamaráti, mladý viking Štikút a drak Bezzubý vyrážajú na svoje posledné dobrodružstvo. Ostrov Berk je v ohrození a bude záležať na každom rozhodnutí, čo sa nový náčelník dediny Štikút a nový alpha drak Bezzubý rozhodnú urobiť.


PSIE VELIČENSTVO

Slovenská premiéra: 7.3. 2019


Rex je najobľúbenejší pes v britskom kráľovskom paláci. Keď stratí stopu svojej vyvolenej psej dámy, vydáva sa na dobrodružnú cestu, počas ktorej objaví svoje pravé ja a spozná silu skutočnej lásky a priateľstva. Animovaný rodinný film režiséra Bena Stassena (Cesta na Mesiacc 3D, Sammyho dobrodružstvo,Robinson Crusoe: Na ostrove zvieratiek).


HUSIA KOŽA 2

Slovenská premiéra: 7.3. 2019


V pokračovaní úspešnej komédie Husia koža opäť pár zvedavých tínedžerov oživí monštrá uväznené v knihách, a to navyše na Halloween! Príšery na čele s bábkou Slappym sú rozhodnuté ovládnuť svet a túto pohromu môžu odvrátiť len na Sam, Sonny a jeho sestra Sarah. Čas však stojí proti nim...


ČAROVNÝ PARK

Slovenská premiéra: 14.3. 2019

June je optimistické dievčatko, ktoré jedného dňa objaví uprostred lesa zábavný park. Ten je plný fantastických atrakcií a hovoriacich zvierat, ale zároveň aj zmätený. June pochopí, že park má pôvod v jej fantázií a ona je jedinou, kto môže všetky tie zmätky napraviť. A tak sa so zvieratkami spoja, aby zachránila toto čarovné miesto.


DUMBO

Slovenská premiéra: 28.3. 2019


CHARMING

Slovenská premiéra: 11.4. 2019


Príbeh hovorí o troch princeznách - Snehulienke, Popoluške a Ruženke, ktoré zistia, že sú všetky zasnúbené s jedným mužom, princom Krasoňom. Pod vplyvom kúzla zlej kráľovnej, vedený hrdinkou Lenore, sa princ Krasoň musí vydať na epickú cestu a nájsť svoju jedinú a pravú lásku.


POKÉMON DETEKTÍV PIKACHU

Slovenská premiéra: 9.5. 2019


UGLY DOLLS

Slovenská premiéra: 16.5. 2019


Animované dobrodružstvo, v ktorom sa bezstarostné Ugly Dolls stretávajú s tým, čo znamená byť iný a čo je v skutočnosti najdôležitejšie.


ALADDIN

Slovenská premiéra: 23.5. 2019


MINECRAFT

Slovenská premiéra: máj 2019

minecraft

Zdroj: gamesite.sk


TAJNÝ ŽIVOT MAZNÁČIKOV 2

Slovenská premiéra: 20.6. 2019


TOY STORY 4

Slovenská premiéra: jún 2019


SPIDERMAN: ĎALEKO OD DOMOVA

Slovenská premiéra: 4.7. 2019

Pokračovanie úspešného hraného filmu Spider-Man: Návrat domov, v ktorom sa Peter Parker opäť snaží zosúladiť bežný stredoškolský život s povinnosťami superhrdinu. Film sa natáčal v Európe, napríklad aj v Prahe či Liberci.


LEVÍ KRÁĽ

Slovenská premiéra: 18.7. 2019


ANGRY BIRDS 2

Slovenská premiéra: 3.10. 2019

 

Druhý diel animovaného megahitu Angry Birds príde do kín už na jeseň 2019.


 

THE BIG TRIP

Slovenská premiéra: 17.10. 2019

Bláznivý bocian prináša dieťa pandy k nesprávnym dverám. Skupina zvieratiek: medveď, los, tiger a králik sa rozhodnú vydať na zábavné a náročné dobrodružstvo, aby dieťa pandy dostali k správnym dverám.

Bigtrip

Zdroj: forumfilm.sk


OVEČKA SHAUN 2: FARMAGEDDON

Slovenská premiéra: 17.10. 2019


Blízke stretnutie tretieho druhu s najobľúbenejším ovčím stádom v Shaunovom celkom novom filmovom dobrodružstve. Shaun vyráža na intergalaktickú misiu na záchranu malej mimozemskej návštevníčky pred diabolskou vládnou organizáciou, ktorá sa ju snaží zajať a zneužiť pre svoje nekalé ciele. 


FROZEN 2

Slovenská premiéra: november 2019

 


JUMANJI 3

Slovenská premiéra: december 2019


Pokračovanie rodinného dobrodružstva Jumanji dorazí na Slovensko pred Vianocami 2019.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár