Svätý Mikuláš v Ramadase

28.11.2018 Autor: Danka, Foto: FB
Termín: 07.12.2018 Mesto:Bratislava Čas:16.30 Zdroj:stránka organizátora
ramadasa

Zdroj: FB Ramadasa - rodinné centrum

Milí rodičia, s veľkým potešením vám oznamujeme, že 7.12. v piatok navštívi Ramadasu svätý Mikuláš. Od 16.30 -18.30 bude pre deti pripravený program, kde Mikuláš porozpráva príbeh o sebe a daruje každému dieťatku balíček dobrôt, ktorý bude špeciálne pripravený na jeho meno. Ešte vás prosím, keby ste pri rezervácíi uviedli celé meno dieťaťa a pár slovami napísali čo má rado, čo sa mu podarilo tento rok (také čo vás prvé napadne, aby sa Mikuláš s každým aj idividuálne porozprával a hlavne aby dieťa malo pocit, že o ňom Mikuláš všetko vie ;).

Bude uzavretá spoločnosť a je potrebná rezervácia miesta. Vstupné na dieťa 8 €, súrodenec 7 , dospelí neplatia- je potrebné uhradiť najneskôr deň vopred v hotovosti v Ramadase (ak sa neviete dostaviť skôr a vyplatiť, dajte mi vedieť) ak sa z dôvodu choroby nebudete môcť zúčastniť, a budete nahlásený, balíček tu na vás počká, v cene 5€.

Prosím o nahlásenie účasti buď cez fb, messenger alebo telefonicky na 0915709058. 
P.s ak ma vaše dieťa na niečo alergiu, dajte nám prosím vedieť aby nebolo sklamané zo sladkostí, ktoré nakoniec nemôže ani zjesť.

Miesto: Ramadasa - rodinné centrum, Podunajská 23/G

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár