02. 07. 2020 Berta 32°C Prehánky, búrky

Vianočný kamión v Sabinove

26.11.2018 Autor: Zuzka, Foto: MsKs Sabinov
Termín: 16.12.2018 Mesto:Sabinov Čas:16.00 hod Zdroj:stránka organizátora
vianopcny kamion

Zdroj: MsKs Sabinov

Po roku sa Coca-cola kamión opäť vracia a aj tento rok rozváža tú pravú vianočnú atmosféru po celej Slovenskej republike. Vianočný kamion vyzerá tak, ako ho poznáte z televíznej reklamy a priváža k vám Santa Clausa, hravých škriatkov, veľa zábavy, súťaží, pesničiek a ďalších prekvapení.

Celý program začína o 16:00 hod. na námesti Slobody a pri čakaní na Santu sa môžete zapojiť do našich súťaží a naučiť sa Santov vianočný tanec. Príchod nádherne osvetleného kamionu je zakaždým čarovným zážitkom, ktorý zahreje pri srdci malých aj veľkých.
Spoločne ho privítame o 16:30 hod.
Tešiť sa môžete na vianočné koledy, čítanie rozprávok a chýbať nebude ani obľúbené fotenie so Santom v Santovej izbičke.
Svoju fotku potom nájdete v galérii na týchto internetovej stránke cocacolakamion.sk
Pre milovníkov fotenia sú pripravené fotopointy pri vianočnom kamione aj s vianočnými škriatkami. Ak sa vyfotíte na špeciálnom vyvýšenom mieste pred kamiónom, budete mať krásnu fotku s panorámou celej akcie a keď ju budete zdieľať na Instagrame pod hashtagom #DarujmeSa, tak vám ju vytlačíme a budete si ju môcť odniesť na pamiatku, alebo niekomu poslať ako vianočné prianie.

Pri vianočnom kamione na námestiach po celej Slovenskej republike si budete môcť v kúzelnom stane zakúpiť malý vianočný kamionik, Santa Clausovu čiapku, sobie parohy alebo kĺzaciu lopatu na sneh.

Čaká vás nezabudnuteľný podvečer plný zábavy a vianočnej pohody, príďte si ho s nami užiť!

 

Napíšte komentár