Detský klub Nový dvor

14.11.2018 Autor: Petula , Foto: FB
Termín: 01.02.2019 a ďalšie Mesto:Brhlovce Zdroj:stránka organizátora

klub

Milí priatelia, pozývame Vás na detský klub „Nový dvor”, ktorý sa bude konať každý piatok od 16:00 do 18:00 hodiny. Táto aktivita je zameraná na hry a kreatívne trávenie voľného času pre deti od 0 do 6 rokov a ich rodičov.
Lektorky budú pracovať s deťmi vo vybraných témach , s prírodnými a prirodzenými materiálmi, so zameraním na zručnosti, ako kreslenie, maľovanie, tvarovanie a pod.

Naše umelecko-remeselné vzdelávacie centrum je otvorenou platformou pre súčasnú remeselnú činnosť, umelecké remeslo a umenie v kontexte s permakultúrnymi celkami. Našim hlavným zámerom je prepájať tieto oblasti s reálnym životom, podieľať sa na vytváraní permakultúrnych celkov v súčasnej spoločnosti s konečným cieľom vplývať na zvyšovanie kvality a bohatosti života.
Veríme, že priamou účasťou na takto zameraných aktivitách vznikajú predpoklady na správne pochopenie podstaty vzniku predmetov, javov a vzťahov v súvislostiach s prírodou, históriou a kultúrou a že tým prispievame k väčšej starostlivosti a zodpovednosti.

Lektorky: Denisa Abaffyová, Marika Sedláková

Vzhľadom na to, že podujatie bude prebiehať v obmedzených priestoroch objektu, ktorý je súčasťou pamiatkovej rezervácie, je potrebné svoju účasť vopred nahlásiť najneskôr do stredy príslušného týždňa.

kontakt: Denisa Abaffyová, tel. 0903 952 376

Príspevok na materiály a réžiu je 5€
Deti do 3 rokov 2,50€

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár