07. 08. 2020 Štefánia 34°C Jasno

Divadielko v Gašparkove

05.09.2018 Autor: marylyn, Foto: bratislavskygasparko.sk
Termín: 08.03.2020 a ďalšie Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
program gasparko 2003

Zdroj: https://www.bratislavskygasparko.sk/

Veselé divadielka plné rozprávkových príbehoch na vás čakajú v Gašparkove! Vyberte si to svoje a príďte sa pozrieť, ako dopadne príbeh rozprávkových hrdinov. 


Divadlo nájdete na Rudnayovom námestií 4 (medzi Dómom sv. Martina a Bibianou). 

Program:

  • 29.2. o 17:00 Popletená rozprávka
  • 1.3. o 11:00 Popletená rozprávka

Vstupné 5,50 na osobu. 

Lístky odporúčame rezervovať vopred prostredníctvom rezervačného formulára. Rezervácia končí 10 min. pred predstavením. Obratom vám bude zaslaný potvrdzujúci email. Platba za rezervovanú vstupenku je možná pred začatím predstavenia priamo v predajni divadla 1 hodinu pred predstavením. Vstupenku je potrebné uhradiť a vyzdvihnúť najneskôr 20 minút pred začatím predstavenia, po tomto termíne je rezervácia zrušená. Vstupenku je možné kúpiť aj bez rezervácie vždy pred začiatkom predstavenia a však iba pokiaľ sú voľné miesta. Ak sa návštevník so zakúpenou vstupenkou rozhodne, že sa nezúčastní na divadelnom predstavení, o vrátenie peňazí za vstupenku je možné požiadať iba do začatia predstavenia. 

V divadle je voľné sedenie pre deti na vankúšoch a rodičov na stoličkách po obvode divadla. Divadelná sála sa otvára tesne pred predstavením. Vždy hodinu pred predstavením aj počas neho, je otvorená detská herňa. Možno v nej tráviť čas s najmenšími členmi rodiny, pre ktorých je predstavenie trocha pridlhé. 

program gasparko 2003 sdb

Zdroj: bratislavskygasparko.sk

Napíšte komentár