Jesenný piknik na hrade

29.08.2018 Autor: Simona, Foto: hrad-beckov.sk
Termín: 09.09.2018 Mesto:Beckov Zdroj:stránka organizátora

40291085 1693969970713906 5485621694619975680 n

Medzinárodný deň čokolády, pozitívneho myslenia a Dní európskeho kultúrneho dedičstva.

Tešiť sa môžete na skutočne bohatý program. Podujatie prebieha ako súčasť podujatia Beckov pre všetkých, kde sú otvorené pre verejnosť miestne kostoly: farský Kostol sv. Štefana Kráľa, kláštorný Kostol sv. Jozefa Pestúna, Evanjelický kostol a. v. v Beckove. Všetky vstupy budú zdarma. Židovský cintorín je bežne otvorený pre verejnosť.

V rámci programu na hrade si budete môcť vyskúšať svoje vedomosti o hmotnom a nehmotnom kultúrnom dedičstve Slovenska vo vedomostnom kvíze, najmä deti ako odmenu získajú sladkú odmenu.

Knižná burza bude prebiehať počas oboch víkendových dní. K dispozícii sú knižky staršie a novšie za symbolickú cenu. Samozrejmosťou je, že ak máte staršie knihy a radi by ste ich venovali, tak budeme veľmi radi, ak nám ich na hrad donesiete alebo do kancelárie na obecnom úrade.

Počas nedeľňajšieho programu vystúpia hudobné skupiny. Pripravili sme si pre vás piknikový žáner (inštrumentálne prevedenia jazzových štandardov) v prevedení trenčianskej formácie LadyMoon. 

Tešiť sa budete môcť aj na zapojenie vašich chuťových buniek. Skvelá káva od Coffee Sheep z Trenčína bude istotne rozvoniavať po celom dolnom nádvorí. K dispozícii počas Medzinárodného dňa čokolády bude samozrejme aj sladká čokoláda Kráľovská čokoláda. 

Tešíme sa na vašu návštevu.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár