24. 05. 2022 Ela 23°C Skoro jasno

Letné kúpaliská v Bratislave a okolí

Autor: Maria Bodnarova, Foto: Webové stránky miest a kúpalísk
Adresa: Telefón: www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Najlepším osviežením v týchto horúcich letných dňoch je bezpochyby kúpanie. Ak dávate prednosť klasickým bazénom s chemicky upravenou vodou, nechajte sa inšpirovať našim prehľadom letných umelých kúpalísk v Bratislave a blízkom okolí.

Pozrite si aj naše ďalšie tipy, ktoré sme ako prvé zozbierali pre Vás :)


Aquapark Senec

Dobrodružstvo pre najmenších i tých väčších ponúkajú rôzne typy bazénov s množstvom pútavých atrakcií. Vodné trysky a chrliče, vodný dáždnik, masážne lavice, v letnej sezóne je vám k dispozícii i zábavná vodná veža AQUA FUN s pestrofarebnými tobogánmi, šmýkačkami a hrozivým Tornádom. Milovníci športu sa potešia ihriskám na plážový volejbal a minifutbal. Na vaše deti čaká okrem vodných radostí detský kútik, detské ihrisko i animátori.

Viac >>> ☺

 senec

 

Letné kúpalisko Delfín

Letné kúpalisko Delfín je súčasťou komplexu kúpeľov Delfín,  situované len zopár krokov od domov a preto ľahko dostupné aj v horúcich letných dňoch.

Viac >>> ☺ 

 

delfin1

 

Letné kúpalisko Krasňany

Na letnom kúpalisku na Černockého ulici v Rači je nájdete dva bazény: veľký a detský bazén a oddychové plochy vybavené detskými atrakciami.

Viac >>> ☺

 

Kupalisko Krasnany

 

Letné kúpalisko Lamač

 Letné kúpalisko v Lamači je po rekonštrukcii znova otvorené a pripravené ponúknuť obyvateľom  Lamača, Dúbravky, Devínskej Novej a Karlovej Vsi príjemnú atmosféru a osvieženie. 

Viac >>> ☺

 

lamac

 

Letné kúpalisko Matadorka

Na letnom kúpalisku v Petržalke na vás čaká okrem plávania v dospeláckom bazéne aj detský bazén, tobogán, stánky s občerstvením a detské pieskovisko.

Viac >>> 

 

000001 000016

 

Letné kúpalisko Rača

Letné kúpalisko STaRZ sa nachádza v mestskej časti Rača v príjemnom prostredí medzi vinohradmi. Má veľký bazén s rozmermi 50x20 m a hĺbkou 2,2 m.

Viac >>> ☺

 

1315974 kupaliska

 

Rosnička

 Letné kúpalisko s troma bazénmi, obkolesené zeleňou okolitých lesov priamo medzi mestskými časťami Dúbravka a Karlova Ves. Nachádzajú sa tu detské ihrisko a beachvolejbalové ihriská.

Viac >>> ☺

 

rosnicka

 

Tehelné pole

Kúpalisko Tehelné pole je jedno z najkrajších a najznámejšícj bratislavských kúpalísk s hlbokou tradíciou. Pre mnohých bratislavčanov je to miesto  krásnych letných dní ich mladosti,  stretnutí s  priateľmi, miesto voľných chvíľ s deťmi, alebo vnúčatkami. Je to miesto športu aj oddychu.

Viac >>> ☺

 

tehelnepole2


Letné kúpalisko Mičurín

V Starom Meste na Búdkovej ulici blízko Horského Parku na vás čaká zrekonštruovaný bazén i amfiteáter. Vychutnajte si príjemné miesto a osviežujúcu vodu v bazéne. Kapacita je maximálne 150 osôb.  

Viac >>> ☺

 

 19601496 1217529478374997 2840564391828779352 n


Letné kúpalisko Modra

Príďte sa v letných horúcich dňoch osviežiť na letné kúpalisko do Modry. 

Viac >>> ☺

 

modrakupalisko


Letné kúpalisko Pezinok

Príďte sa osviežiť a vykúpať na letné kúpalisko Pezinok. Novinkou na kúpalisku sú zrekonštruované brodiská a vysadený živý plot. K dispozícii je päť bazénov, a to 25-metrový plavecký, rekreačný, detský so šmykľavkou a dva malé detské bazény.

Viac >>> ☺

 

obr31 2


Letné kúpalisko Malacky

V areáli kúpaliska sa okrem jedného plaveckého bazéna s tromi toboganmi a detského bazéna nachádza aj minigolfové, volejbalové a detské ihrisko. Pre deti je určených niekoľko preliezok v blízkosti udržiavaného trávnika, čo dovoľuje rodičom pokojne oddychovať a mať svojich potomkov pod dohľadom.

Viac >>>   

 

malackykupalisko1

 

Bio Bazén Borovica

Plávajte v čistej vode a úživajte si maximálne pohodlie, ktoré prináša bio-bazén. Na rozdiel od chemicky čisteného bazéna je bio-bazén úplne bez chemikálií.  Bio-bazény pracujú na báze vlastného čistenia vody, čo zabezpečujú vodné rastliny vo filtračnej časti bazéna. Ak k tomu pridáme okolitú prírodu areálu Kamenný mlyn, krásu kvitnúcich lekien a športové možnosti rôzneho druhu, budete sa cítiť príjemne a sviežo.

Viac >>>  

 

2361 biobazenborovica2 1375024445

 

 

 

 

 

 

Mapa: N 48° 8′ 55″ E 17° 6′ 28″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Sisa 04.12.2016, 17:10

  Rosnicka - celkom fajn, radi tam chodime, i ked to mame dalej od domu. Je tam studensia voda a dlhe rady v bufetoch, ale my sme si uz zvykli.
  Rosnicka - celkom fajn, ale mensie kupalisko v meste, cize treba prist skoro rano, aby ste si chytili dobre miesto.

 • Lenka 09.09.2016, 20:51

  Rosnička - keďže je pri dome je úplne super na také rýchle kúpanie. Aquapark Senec, za tú cenu koľko stojí tam nič nie je. Pri porovnaní napr. s Tatralandiou alebo Bešeňovou.

 • Ivana 26.11.2015, 22:21

  Chodievali sme v lete na Tehelne pole. Priestor fajn, aj na kocik, prijemne prostredie a chladok v lete urcite potesili v horucich dnoch. Jedine co by som vytkla bol maly detsky bazenik, kde bola najstudensia voda, a teda bol uplne prazdny.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár