Letné kúpalisko Malacky

Autor: marylyn, Foto: Malacky
Adresa:Jesenského, 90101 Malacky Telefón:034/7724716, 0948570888 E-mail:adhocmalacky@zoznam.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Letné kúpalisko prevádzkuje príspevková organizácia mesta AD HOC Malacky, príspevková organizácia mesta. Sezóna sa každoročne začína v mesiaci jún a končí sa na konci letných prázdnin.


V areáli kúpaliska sa okrem jedného plaveckého bazéna s tromi toboganmi a detského bazéna nachádza aj minigolfové, volejbalové a detské ihriskoNájdete tu aj viacero možností na aktívny oddych. Bezplatne si tu možno zahrať plážový aj klasický volejbal na dvoch volejbalových a plážových ihriskách, za poplatok stolný tenis. Deväťjamkové ihrisko umožňuje zábavu s minigolfom. Pre deti je určených niekoľko preliezok v blízkosti udržiavaného trávnika, čo dovoľuje rodičom pokojne oddychovať a mať svojich potomkov pod dohľadom.

Občerstvenie - teplé jedlá i rýchle občerstvenie sú zabezpečené v troch bufetoch. Teplota vody v oboch bazénoch dosahuje teplotu 25 až 26 stupňov. Napúšťané sú vodou z vlastnej studne a vyznačujú sa čistotou.

Otváracie hodiny a cenník nájdete TU.

V cene vstupného je zahrnuté:

 • plavecký bazén (22 x 50 m)
 • detský bazén (8 x 10 m)
 • jeden detský tobogan
 • detské ihrisko s preliezačkami a hojdačkami
 • reštaurácia a dva bufety rýchleho občerstvenia

Pri vstupnom dôchodcovia, študenti a ZŤP je potrebné na požiadanie predložiť študentský, občiansky, alebo preukaz ZŤP.

malackykupalisko1

Mapa: N 48° 26′ 4″ E 17° 1′ 43″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Kristina 04.01.2018, 10:19

  voda je prijemna, je tam detsky bazen s dvoma malymi smyklavkami, tobogan je vo velkom bazene (rok dozadu ho rekonstruovali) akurat teraz ma ostrejsiu zakrutu pre deti, trochu sa mi to zdalo nebezpecne. Je tam stanok s chutnym obcerstvenim a prijatelne vstupne.

 • helena 26.06.2016, 18:19

  Na internete sme pozerali aké atrakcie su na letnom kupalisku v Malackách a boli tam zobrazené tobogany a šmýklavky.Po návšteve kupaliska tam však nič z toho nebolo.

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár