Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Elektrárňa je otvorená pre všetkých obdivovateľov priemyselného a kultúrneho dedičstva. Počas prehliadky môžete vidieť zvyšky technológie, dozvedieť sa viac o jej fungovaní v rokoch jej najväčšej slávy 1906- 1945. Prezradíme Vám tiež historické klebety a informácie zo súčasnosti.
Rezervácie komentovanej prehliadky na MT : 0949 892 050. Prehliadka sa koná denne - každú celú hodinu počas otváracích hodín.
Pondelok, utorok, štvrtok, piatok: 9.00 - 14.00 hod.
Streda: 13.00 - 18.00 hod.
Vstupné: 2 € I 1 € (seniori, ZŤP, študent)
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár