Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Veľká letná pláž pribudne na Terase.
Ambiciózny projekt pod názvom „Beach Plaza Terasa“ nie je na najväčšom košickom sídlisku novinkou. Úspešne ho odštartovali pred 2 rokmi a tešil sa vysokej návštevnosti divákov aj bežnej verejnosti počas trávenia voľného času.
Aj tento rok si veľká „beach“ na Terase vyžiada viac ako 100 ton piesku, ktorý na námestí v centre košického Západu pred OC Galéria vytvorí priestranstvo určené predovšetkým na letné plážové športy a sprievodné aktivity.
Medzi TOP podujatia tohto leta, a to nielen na Terase ale i v celých Košiciach, nepochybne budú patriť „áčkové“ Majstrovstvá SR v plážovom volejbale v dňoch 28. - 29. júl, či Východný pohár v tomto olympijskom športe v polovici júla (14.–15.7.).
Okrem toho sa aj počas ostatného víkendu na Terase bude športovať. Či už to bude Terasa Fitness Day v sobotu 21. júla, alebo jedinečná Zumba v piesku, 3-hodinový maratón s viacerými inštruktormi - Karibik Zumba Night, v piatok 20. júla.
Úplný úvod projektu bude pariť deťom a ich rodičom 7. júla, kedy si svoje zručnosti zmerajú v stavaní pieskových hradov a postavia možno svoj vysnívaný zámok, alebo si len tak pripomenú dovolenkovú atmosféru pri mori.
Tradične nebudú chýbať ani sprievodné kultúrne aktivity ako pravidelné divadelné utorky, filmové stredy s aktuálnymi česko-slovenskými kinohitmi, hudobné štvrtky s kapelami a rodinné piatky s detskými atrakciami ako nafukovadlá či tvorivé dielne a aktivity v piesku.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
24.06.2026, 14:05
Letné kúpalisko Mičurin Janakn po
Veľmi dobra nálada, kúpalisko vždy čiste a upravené.Personal veľmi uslužny a nápomocný.Hlavne p.Urban, ktorý urýchlene rieši akúkoľvek požiadavku.Chodim tu už niekoľko rokov a som velmi spokojná. Stále sa tu rada vraciam.
21.05.2026, 10:30
Nitriansky mestský park na SihotiJán Tóth
Narodil som sa v Nitre na Kmeťkovej ulici, pod hradom, v roku 1956 a do parku chodím takmer bez prerušenia. Obnova sa mi páči a teraz chodíme s vnukom, ktorý má 3 roky. Je tam ale jeden veľký problém, ktorý môže skončiť aj fatálne. Jedná sa o lanovú dráhu, ktorá je nešťastne projektovaná a hlavne skolaudovaná. Treba ju bezodkladne zastaviť a otočiť o 180 stupňov, nakoľko prisávanie siaha na chodník s trampolínami, po ktorom sa pohybujú malé deti, ktoré sú nevyspytateľné. Nedávno aj náš vnuk mal takmer kontakt s jazdcom na lane. V poslednej chvíli som ho odstrčil. Tá výstražná značka deťom nič nehovorí. Skúste sa presvedčiť osobne, hlavne keď sa na lane pohybujú aj väčšie deti a navyše sa jeden druhého roztláčajú. Zabráňte katastrofe a dajte mi vedieť ako budete postupovať k mojej pripomienke.
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár